Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett valakinek úgy kislánya,...

Juti81 kérdése:

Lett valakinek úgy kislánya, hogy fogamzáskor az apa életkora osztható volt 3-mal?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam a minap... ha az anya életkora fogamzáskor 3-mal osztható lány lesz, ha az apa életkora osztható 3-mal fiú. Apa most 36, lehet lányom ebben az évben? Több ismerősömbek bejött. Nektek? Köszönöm!

2016. ápr. 4. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemár...
2016. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem hallottam. :) A legidősebb lányom fogantatásakor mindketten 27 évesek voltunk. Másfél évvel az első gyermekünk születése után ismét kislányunk született. a második gyermekünk születése után másfél évvel ismét lányunk született. Szerintem ez is csak egy buta babona.
2016. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha a nő szeretkezés közben kinyitja a száját, kislánya lesz. Tényleg ennyire buták az emberek?
2016. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Lányunk fogantatásakor 25 voltam,férjem meg 32.. egyik sem osztható hárommal, akkor a gyerekünk se lány,se fiú?
2016. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
50-50%. Tehát ez a valakinek bejött csak egyszerűen azt a tényt támasztja alá, hogy a babák nagyjából fele lány, fele fiú. Egyébként mi van akkor, ha mindkét szülő életkora osztható hárommal? Akkor hermafrodita lesz a gyerek? Amikor én fogantam, akkor egyik szülőm életkora sem volt hárommal maradék nélkül osztható. Ilyenkor mi a helyzet? Amikor a húgom fogant, akkor apukám életkora hárommal osztható volt, mégis lány lett.
2016. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

És ha az anya és az apa életkora is osztható hárommal akkor meg kétnemű vagy himnős lesz? Vagy mi a fa**? :D

Amúgy a mi fiunk foganásakor anyuka 22-23 volt, pontosan nem tudjuk, apuka meg 24.

2016. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hü.lyeség, de nálunk az a helyzet, hogy egyikünk életkorát sem lehet osztani 3-al. Arra mit mond a babona?
2016. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Első lányomnál férjem 31 éves, én 26. Második lányomnál férjem 34, én 29 voltam. Na most ez egyik sem osztható 3-mal, ilyenkor mi van? :-D
2016. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

NE haragudj kérdező, de te nagyonhülye vagy, ha ezt el is hiszed.A spermák határozzák meg, hogy fiú vagy lány utód születik-e. Tehát nem a férfi életkora. A nőé meg aztán pláne nem.


(egyébként csak a "logikádnál" maradva, ha két azonoskorú vagy 3-al osztható korkülönbséggel lévő pár éppen 3-al osztható évében vállal gyereket akkor transznemű vagy hermafrodita gyerek fog születni?)

2016. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, de azért válaszolok a kérdésre: A férjemé osztható volt 3-mal, az enyém nem, kislányunk született.
2016. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!