Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok. Lesz...

32 hetes terhes vagyok. Lesz valami bajom, ha megiszok egy pohár bort?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan legurithatsz egy pohar bort. Serkenti a verkeringest es vasat is tartalmaz.
2008. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 1 pohártól még semmi bajod nem lesz, se a babádnak, kiváló vérképző. Nekem az orvosom kifejezetten ajánlotta, csak én a sok savam miatt sajnos nem fogyaszthatok.

Egészségedre:)!

2008. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igazából azért gondoltam rá, mert ma sokat keményedik a hasam, és egyszer a dokim említette, hogy a vörösbor jó görcsoldó.
2008. szept. 22. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elso valaszolo vagyok: igen, mert az alkoholtartalma ellazitja az izmokat. Es meg valami: a baratnom szulesznoje kifejezetten ajanlja a vorosbort, hogy meg tudd kulonboztetni a joslo fajast majd szuleskor az igazi fajasoktol, ugyanis ha a bor hatasara elmulik a fajas, akkor az joslo volt. Ha nem, akkor ideje keszulodni. (Ez majd egy kicsit kesobb szamit jotanacsnak....)
2008. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, nyugodtan igyál meg egyel! Ajánlani szoktak egy-egy pohár jó vörösbort. 4 hós kislány anyukája.
2008. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!