Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+4 hetes kismama vagyok....

15+4 hetes kismama vagyok. Nagyon nagy baj ha amikor megkívánom megiszok egy pohár vörösboros kolát? De pici a bor benne, nincs 1dl. árthatok vele?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem baj,de csak pici!Segít a vérképzésben. :-)


Jó babavárást!

2008. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem minden nap megiszok 1-2dl vörösbort medinát Egerből hozattuk...imádom és a doki is ajánlotta mert vérszegény vagyok!

27hetes Kismama!

2008. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják hogy korábban még megengedett volt az alkohol a terhesség alatt, de manapság már egyáltalán nem javasolják.

Mindazonáltal teljesen megértelek, mert én sose voltam egy ivós fajta, de mikor a fiamat vártam nagyon nagyon kívántam az alkoholos italokat ( aza durva hogy főleg a silver tequilát:)) de a bort is.

De nem engedtem a kisértésnek, nem ittam semmit, hiszen akárhogy is nézzük, semennyi alkoholra sincs szüksége egy fejlődő magzatnak, és ami az én véremben volt bármilyen anyag abból ő is részesült.

2008. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én nem hiszem, hogy a bor akármekkora mértékben is jó lenne. Neked kell mérlegelni, hogy mit tartasz kisebb rossznak az ivást, vagy a nem ivást. Megértelek, ha mondjuk súlyos hisztirohamaid, vagy más elvonási tüneteid vannak, ha nem iszol.
2008. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
BUNKÓ PARASZT!!OSTOBAVIRÁG!!KI KÉRTE HOGY VÁLASZOLJ,HA CSAK ILYENEKET TUDSZ......
2008. dec. 30. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak annyit mondanék, hogy inkább a cola a baj, mert az egy méreg, inkább bort igyál. persze abból is egy-két decit max. De a cola az tényleg sokkal rosszabb, gondolom hallottál már arról, hogy a rozsdát is lemarja. Akkor gondoljatok bele, hogy mit tesz a gyomrotokkal?!

(az előző hozzászóló meg tényleg magába szállhatna egy kicsit...)

2008. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem az orvos kifejezetten javasolta a rendszeres vörösbor fogyasztást, persze ez max 1-2 dl-t jelent

2008. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ezt nem értem...a harmadik vagyok, miért kellett lepontozni? csak az az értékes válasz ami 100%ban helyesel neked? :((
2008. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!