Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, de nem nagyon...

Babát várok, de nem nagyon tudok enni. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2hete, hogy tudom, hogy babát várok, hiszen kezdődtek a reggeli rosszullétek, amikor már napközben is bármikor rám törhetnek. Nem nagyon kívánok semmit, csak levest,levest és levest, de azt nagyon. Az elmúlt 2hétben 3kilót fogytam. most vagyok a 7. hétben. Ez baj lehet, hogy nem nagyon eszek? Idővel helyre áll minden, és újra normálisan tudok majd enni?:(

2016. ápr. 5. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Dehát akkor egyél levest minden mennyiségben!
2016. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, nem lesz baj. én az 5.. héttől végig hánytam, 10 kilót fogytam az első 2-3 hónapban. mostanában kezd jobb lenni. semmit nem tudtam enni, még a vizet is kihánytam. ne aggódj, a baba elveszi magának ami neki kell.

20hkm

2016. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

El fog múlni, nálam is ugyanez volt. Egyél olyat, ami jól esik, nem számít, mi az. Esetleg még a hidegen is finom gyümölcsöket próbáld meg (alma, szőlő, nagyon szeretem ezeket most is), meg fagyi is nyugtatta a gyomrom ebben az időszakban :)

Sokan vagyunk így, hogy nem tudunk enni az elején, lényeg a folyadék, és folsav, ha tudsz vitamint is szedj :) Minden rendben lesz idővel ne aggódj :)

2016. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat!:) Aranyosak vagytok:)
2016. ápr. 5. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy inkább többször kell enni keveset, és nem kell eröltetni, mert nem eszel kettő helyett (ezt ő mondta). Azt is mondta, hogy a folyadék fontos kb. napi 2 liter, ha nem érzed jól magad akkor hideg folyadék.
2016. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a 2 helyett evős dolog tényleg hülyeség, hiszen csak pár száz kalóriával kell többet enned, ami alig valami, szinte észrevehetetlen a különbség.
2016. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan fogynak az első időszakban, ne aggódj! :) Ha olyat ennél, ami nem esik jól, azzal ártanál.

Igyál nagyon sokat, ahogy írták is, és szerintem szedj vitamint, hogy ne legyen neked sem semmilyen hiánybetegséged.

El fog múlni, ne félj! :) Annyi furcsaság történik az ember testével ilyenkor, amikről nem mesélnek anyáink, hogy csuda. :)

Egyébként a "napi többször picit" nekem is tökéletesen bevált, de lehet, hogy ez csak alkati kérdés.


Kívánom, hogy azért legyen szép élmény a terhességed! :)

2016. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsokat:) Hálistennek a folyadék bevitellel nincs baj, és a kettő helyett evést is kerülöm, főleg még most:D

Biztos vagyok benne, hogy egy élmény lesz ez a várandóság, csak bele kell rázódnom:D

Köszönömmég1x!

2016. ápr. 6. 07:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a kezdetektől nem tudok enni. Most vagyok a 23. héten. A babám rendben fejlődik. Ez a fő.

Szinte semmit sem kívánok. A leves is csak lecsúszik.

A folyadékfogyasztásra figyelek, és minden nap igyekszem olyan gyümölcsöket enni, ami lecsúszik. De december óta nem ettem egy jót.

A babának nem okoz gondot, azt mondják. Remélem.

2016. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!