Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen és 5 naposan tudtam...

5 hetesen és 5 naposan tudtam meg, hogy babát várok, onnantol kezdve minden reggel hányingerem volt kb.1,5 hétig, most viszont már 5-6 napja semmi, ez jelenthet valami problémát?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi hogy vajon a rosszul lét elmúlása jelentheti-e azt törvényszerűen hogy elvetéltél,akkor nem.Az ilyen rosszul létek jönne-mennek,nem folyamatosan vannak minden nap.Nyugi.
2016. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató választ!:)
2016. ápr. 5. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem egészen a 20-ik hétig voltak rosszúlléteim. 15-17 héten nagyon sokat hánytam, közel is voltam a kiszáradáshoz.


Csak pár napos szüneteim voltak, hogy azt hittem túl vagyok a nehezés. De 20.-ik hét után már nem voltak rosszúlléteim, és a közérzetem is sokat javult :)

2016. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy darabig nem kivántam semmit,csak gyümölcsöt,most pedig ugy érzem megennék mindent,de mégsem tudok annyit enni,mint azelőtt. Most vagyok 7+4 hetes :) remélem,hogy minden rendben lesz
2016. ápr. 5. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam is hol van hányinger, hol nincs. EGész hétvégén jól voltam, majd tegnap(hétfőn) megint rám jött a rosszérzés. Ne aggódj, nincs semmi baj. bízz benne, hogy elmúlik idővel:D
2016. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valahol azt írják, hogy a hirtelen tünetmentesség vetélés jele, valahol pedig, hogy normális. Esetedben, hogy ennél, de nem tudsz szerintem semmiképpen sem ad okot az aggódásra :) Örülj, hogy jobban vagy, használd ki, mert lehet, hogy még vissza fog térni :)
2016. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem,hogy most így estére vissza is tért :/ :)
2016. ápr. 5. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én megfigyeltem magamon, hogy ha bizonyos tünetekre többet gondolok, az elő is jön... Most pl a légszomjat olvastam valahol, hetek óta nem volt, most visszatért... Szerintem sokszor magunkkal cseszünk ki, hogy bizonyos tünetekre gondolunk és be is vonzzuk :)
2016. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát különben van benne valami,sőt :)

Ezért mondják: minden fejben dől el :)))

2016. ápr. 5. 20:50
 10/10 anonim válasza:
Nálam a mindennapos hányinger kb a 8-9.hétig tartott, utána mintha elvágták volna, azóta is csak nagyon elvétve fordult elő. Akkoriban én is aggódtam, hogy nehogy valami baj jele legyen, de a babámmal minden rendben. Ahogy előttem is írták, a tünetek jönnek-mennek. :) 22 hkm
2016. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!