Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmaradt menszesz első napján...

Elmaradt menszesz első napján negatív teszt. Nektek volt ilyen? Korán teszteltem volna?

Figyelt kérdés
Vannak gyanúim. Hányinger, hasfeszülés, fejfájás,derékfàjás,hasszúrka, mellfeszülés ám mensi előtt is néha előfordul. Fogit 1 hónapja nem szedek.márc.8án jött meg utoljára.

2016. ápr. 5. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Pár nap múlva próbáld újra. :)
2016. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Múlthét óta vagy 6 tesztet csináltam és be vagyok tőle keseredve. Mind negatív lett. Hallottam hogy sok nőnek már mensi előtt vagy ilyenkor már pozitív. Valakinek meg mensi után 2 héttel mutat vmit a teszt.
2016. ápr. 5. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha hallottál ilyet is, olyat is akkor nem értem mi a fészkes fenének túráztatod magad. Tünetek ilyenkor még nincsenek, az is lehet, hogy estére vagy holnap reggelre megjön.

Meg ne kérdezd 3 nap múlva, hogy reménykedhetsz-e még..

2016. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz kultúráltan hozzászólni akkor minek írkálsz ide te szerencsétlen? Nem kötelező! Gondolom az életed is ilyen keserű mint amilyen te vagy. Tapasztalatot várok nem taplóskodást.
2016. ápr. 5. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Kulturáltan válaszoltam (te szerencsétlen).
2016. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha máshol legyeskednél tudóska.
2016. ápr. 5. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Jézusom,hányszor írod ki?Nem való neked gyerek,ha ilyen sötét vagy.
2016. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 negatív teszt után született. Most várok még a teszteléssel. Ha nagyon akarsz babát, van hogy azért nem jön meg. A lányomnál az első 2 hónapban 8 napot késett, mert annyira akartam gyereket, aztán a 3. Hónapban már okkal késett. Nyugi :)
2016. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!