Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sem én sem a párom nem...

Ha sem én sem a párom nem vagyunk nagyok, a születési súlyunk is kicsi vagy átlagos, hogy lehet, hogy a babánk nagy?

Figyelt kérdés
Minden nagy uh-n legalább 2 héttel nagyobbnak mondják.

2016. ápr. 6. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Kb. semmit nem jelent az UH-n egy-két hét ide, vagy oda. :)
2016. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

1. Elmérték az UH-n.

2. Születésig még sokat változhat, nem biztos hogy nagy lesz.

3. Nagyszüleitől örökli a testalkatát.

4. FÉlrekúrtál.

2016. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Az én babámat is minden UH-n 2 héttel nagyobbnak mérték és azt tippelte az orvos, hogy 4 kg feletti lesz. Mondjuk én 56 centivel születtem szóval nem voltam meglepődve.


Végül 51 centivel született a kiírt dátum előtt 2 nappal és 3,6 kilóval szóval inkább átlagos lett, mint nagy. Az 56-os ruhák óriásiak voltak rá de úgy gondoltam az 50-esek kicsik lesznek.. Szóval még egyszer nem adnék az UH mérésekre.

2016. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Igazából semmit sem jelent. Párom és én is 3000 grammal születtünk. Párom 180cm 83kg,én 160cm és 54 kg,a fiunk 3900-al született. Őt mondjuk végig jól becsülték uh-on.
2016. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Nem lehet, hogy előbb volt peteérésed? Általában öröklik a méretet a babák.

Utolsónak, az 51cm-es babára azért voltak az 56-os ruhák nagyok, mert rá az 50-es ruha való. A súlya azért nagy babának számít.

2016. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
5-ös, tudom, csak mivel nagynak becsülték gondoltam nem veszek 50-es ruhákat. Igaz végül szereztem párat csak jobb lett volna még terhesen, ha nem adok az UH-n mértekre.
2016. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Ha zabálod a terhesvitamint, akkor mindentől függetlenül sokkal nagyobb lesz a pulya.
2016. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó elég nyersen fogalmazott, de én így jártam. 157cm/44kg voltam terhesség előtt és 4 200g volt a lányom. Orvos első kétdése az volt, hogy milyen fajta terhesvitamint szedtem. Azt mondjuk azóta nem gyártják, amit szedtem. Pár évig volt csak forgalomban(nem meglepő). Egyébként az uh valóban sokat tévedhet ilyen szempontból.
2016. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Egyrészt az uh tényleg semmit se jelent, és lehet, hogy következőn meg 1,5 héttel kisebb lesz. Másrészt meg, a kérdésedre a választ tanultuk biológiából általánosban, az utódok egyre növekednek.
2016. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Kicsi off:


"az 51cm-es babára azért voltak az 56-os ruhák nagyok, mert rá az 50-es ruha való"


A 49 centis 3300 grammos babámra kicsi volt az 50-es ruha, feszült, az 56-os méretben egyáltalán nem veszett el.


2)

A terhesvitaminok nem eredményeznek óriáscsecsemőt, tévhit. A terhességi cukor például viszont simán.


--

Kérdező, pár milliről van szó, ill. lehetett máskor is ovud,

plusz a végéig még rengeteget változhat. A babánk az elején le volt maradva, ugyanakkor a második trimeszterben folyton nagyobbnak mérték, míg a terhesség végén azzal riogattak, hogy picit kicsi, erre teljesen normális adatokkal született.

2016. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!