Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhén szurkál a petefészkem....

Enyhén szurkál a petefészkem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem. Még szoptatok menstruációm nem jött meg. Kb 2 hete épphogy észrevehetően de folyamatosan szurkál. 1 hete csináltam tesztet negatív lett. Lenne ötletetek hogy mi lehet? :)
2016. ápr. 6. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szúrkált amikor kiderült, h terhes vagyok. :D

Lehet felfáztál kicsit? Nem tudom... :)

2016. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is akkor szúrkált és örülnék is neki. :) csak mivel nem jött meg nem tudom mikor teszteljek legközelebb. Izgulok! :)
2016. ápr. 6. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Reggel! :D

Akartok kistesót? :)

2016. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jövő nyáron terveztük volna a "készítést" :D de örülnék neki most is természetesen
2016. ápr. 6. 15:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet és nem mondom 100%-ra hogy negatív :) mintha nagyon halovány csíkocska lenne ott. Vajon tesóka szeretne jönni? :)
2016. ápr. 6. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Erős drukk, hogy tesóka legyen. :)

Most már csak pár nap, és kiderül. Vagy tesztelsz reggel is, első vizeletből?

2016. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap estére eltűnt a második vonal. Lehet hogy szellemcsík volt.....
2016. ápr. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!