Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Szurkál...

8 hetes terhes vagyok. Szurkál mind a két oldali petefészkem, meg kicsit fáj a vesem. Baj van?

Figyelt kérdés

Most be paraztam,félek. Ugye nem a kicsinek van baja?? Lehet h kicsit meg fáztam? Vagy mitől szurkál? Írjon valaki

Most voltam egy hete vizsgálaton azt mondták rendben van minden


2014. dec. 2. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, görcsöl nagyon, akkor nincs gond. Ha nagyon fáj vagy vérzel akkor van gond. Igyál sok folyadékot
2014. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felfáztál, nincs semmi baj a babáddal. Nekem is volt ilyen az elején. Tény, hogy nagyon ijesztő tud lenni, már csak a hasfájás miatt is... Igyál sokat, meg köss egy pulcsit vagy valamit a derekadra, hogy melegen tartsd a vesédet. Azért ha pár napon belül nem javul a helyzet, biztos, ami biztos menj el orvoshoz.
2014. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű h csak a megfázás, de szedd a magnéziumot, ha gond van az segít!!!
2014. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!