Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre jobban rettegek a...

Egyre jobban rettegek a szüléstől, pedig még messze van. Más is félt?

Figyelt kérdés

Császárom lesz, mert már volt 2.

Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de pár napja azon kapom magam,hogy egyre inkább rettegek tőle.Volt így valaki?


2010. ápr. 5. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

én is félek tőle,főleg h első baba.de nekem nagyobb az izgalmam,mint a félelmem.nagyon várom már a szülést.


33+4 hetes km

2010. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy hány hetes vagy?első vagyok.
2010. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Még "csak"14 hetes vagyok, de már most félek:(

2010. ápr. 5. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Én is félek tőle,főleg hogy egyre közelebb van az időpont.Én el sem tudom képzelni mi vár majd rám,mivel az első babám.Bizom benne hogy minden rendben lesz majd,edával szeretnék majd szülni.34 hetes kismami
2010. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a 33-34 hetes kismamákat eléggé foglalkoztatja a dolog, nekünk már "közel" van. Mi 33+4 hetesek vagyunk, félek tőle, de ez az érzés a 30. hét körül jött elő. A nógyógyászom azt mondta: nem kell végigszenvedni, van fájdalomcsillapítás, 8 óránál tovább nem hagy szenvedni és ő és a férjem biztos nagyon fogják élvezni. :)
2010. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, de a császár után eléggé fog fájni a hasad, volt egy szobatársam, 3. császárja volt és nagyon fájt neki műtét után, de aztán ő könnyebben mozgott már másnap, mint mi első császárosok. Végül az első 2 napon kell túlleni műtét után. Azt meg ki lehet bírni!

Szerintem ne is gondolj rá! Én nem gondoltam a szülésre túlzottan, utána olvastam nagyjából, hogy mégis mi lesz, de nem paráztattam magam.

2010. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!