Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most miért rettegek ennyire...

Most miért rettegek ennyire szüléstől? (nem az első már)

Figyelt kérdés
4. babánkat várjuk.az előzző terhességeimnél is volt bennem az az úgynevezett egészséges aggódás de most valahogy rettegek hogy valami baj lesz.leginkább attól hogy ott maradok a szülőasztalon vagy utánna történik valami,arról nem beszélve hogy folyamatosan az kattog a fejemben hogy van már 3 gyönyörű egészséges gyermekem és mi lesz ha a 4.-el lesz valami baj?miért van ez Velem?megérzek valamit?vagy csak simán dilis vagyok?
2011. jan. 21. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nyilván azért aggódsz, mert most már elsősorban nem magadért aggódsz, hanem a többi gyerekedért, hogy nehogy nélküled kelljen felnőniük. Nekem már a másodiknál is megfordult a fejemben ez a gondolat. De nyugi! Miért történne bármi is? Eddig minden rendben volt? Hanyadik hétben jársz?
2011. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a híradóban láttál ilyen riportokat és azért aggódsz, feleslegesen. Meg hormonális oka is lehet. Én pl. nem tudtam véres, erőszakos filmeket nézni, akár a Helyszínelőket sem, pedig általában ilyenek vannak a tévében. Nyugi, minden rendben lesz. Mikorra vagy kiírva?
2011. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben volt,talán többet feszül a pocakom de 3 gyerek mellett ez nem csoda.31 hetes vagyok,március végére várjuk a babát.és még idős sem vagyok,28 éves vagyok.egyébként biztosan a sok hír miatt félek ennyire,de most valahogy nagyon bennem van a félsz hogy baj lesz.:(
2011. jan. 21. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! én a 3. babánkat várom és én is így érzek. Talán most tudatosodik bennem visszanézve, hogy mennyi probléma is adódhatott volna, de mégsem adódott. Én még az influenzával vagyok így. tavaly észre sem vettem, hogy H1N1 van, pedig akkor még kicsi volta fiam, de most hogy ismét babát várok, nagyon félek tőle. Talán mert annyit ijeszgtenek a tv-ben a szövődményekkel, és hogy ránk kismamákra mennyire veszélyes. Hidd el, én is szeretném felnevelni a másik kettőt, de próbáljunk szép dolgokra gondolni és egyszer csak már ott lesz a karunkban a baba és más gondok fognak foglalkoztatni.
2011. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a másodikat várom és mintha én írtam volna aggodalmaidat.

Pedig még mindig van min. 6-7 hét hátra. El sem tudom képzelni hogy fogom kibírni.

2011. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsana0 válasza:

Sziasztok

Én szintén igy érzem magam,második babómat várom.

Igaz sajnos én szorongásos pánik betegségben szenvedek,de igyekszem jó dolgokra gondolni.

Hiszek benne hogy minden a fejben dől el,csak kérdés mikor.

2011. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!