Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hanyadik héten kezdte el a...

Ki hanyadik héten kezdte el a terhes vitamin szedését?

Figyelt kérdés
És melyiket? Én Czeizel megszűrő vitamin felé hajlok.
2016. ápr. 6. 23:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én czeizelt szedek de már a próbálkozás óta...kb 10hónapja.most hogy végre sikerült ezután is ezt szedem.gravidát is próbáltam de hánytam tőle.
2016. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt után, Gravidát.
2016. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

En tavaly juliusban kezdtem el szedni a pregnacare-t, mert szeptembertol terveztuk a probalkozast. Teherbe is estem nyar vegen, de sajnos novemberben missed ab lett. A vitamint nem hagytam abba, hiszen biztosak voltunk benne, hogy elobb-utobb ujra megprobaljuk. Ket honapja nem vedekezunk, meg nem vagyok terhes, de ha eddig szedtem, akkor mar nem hagyom abba. Szoval gyakorlatilag most 10 honapja szedem.

Hatranyat nem erzem, egyebkent is szedtem multivitamint.


Az ket nagyobb gyereknel is azelott kezdtem szedni, hogy elhagytuk a vedekezest.

2016. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A pozitív teszttől kezdve szedtem.
2016. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
En terhesseg elott elkezdtem az elevitet de aztan abba hagytam .. majd mikor jott a pozi teszt akkor ujra kezdtem szedni, elmentem orvoshoz es azt mondta inkabb femibiont szedjek 12 hetes korig aztan szedhetem ujra az elevitet + 3000 egysegnyi D vitamint 1 honapig.. (azt nem tudom miert kell )
2016. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Már a próbálkozás előtt fél évvel átálltam mamavitaminra, és azóta is folyamatosan szedem. Személy szerint én a dm-es saját márkásra esküszöm, mert kb. 400 Ft-ra jön ki egy havi adag, nem vagyok tőle rosszul, és összetételben ugyanaz, mint a Gravida. Azóta nem voltam beteg sem, úgyhogy abszolút elégedett vagyok.

De én csak ezt az egy vitamint ismerem saját tapasztalatból, úgyhogy nem reprezentatív az állásfoglalásom. :)


Boldog babavárást mindenkinek! :)

2016. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Pozitìv teszt utànvrögtön, a Femibiont. De èvek óta szedek multivitamint, d-vitamint ès c-vitamint így tuti fel voltak töltve a raktàraim. ☺
2016. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszttől a femibiont, de előtte már 3 hónappal elkezdtem szedni folsavat.
2016. ápr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!