Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot jelent ha csak betöltöt...

Gondot jelent ha csak betöltött 8 hetesen megyek el orvoshoz első vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Az elsőnél 6+4 en még nem volt szívhang, akkor 8 hetesen vissza kellett menni. Most betöltött 6 hét előtt tudnék elmenni, vagy majd csak 8 hét után. Én türelmes vagyok. Terhesgondozásilag okoz ez problémát?

2016. ápr. 7. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Én is csak 9 hetesen mentem.
2016. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem gond, ha nincs problémád talán a legideálisabb ha akkor mész. Én védőnőhöz is csak 11 hetesen mentem.
2016. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Tökéletes, ha nincs panaszod.

Én is voltam 6 hetesen de minek.. éppen pulzálás már volt de a dokim visszahívott 9 hetesen és csak ezután mondta, hogy menjek védőnőhöz is.

2016. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen rendben van, panasz esetén nyilván egyből mennél. Én első gyereknél 9 hetesen mentem, védőnőhöz meg csak a 13. héten, csodálkozott is, fel nem foghatom miért, a doki a lényeg, minek rohantam volna 6 hetesen a kiskönyvért. Maximum 2 vérnyomásmérésről és mázsálásról maradtam le, az orvossal persze nem vártam volna eddig. A másodiknál is nagyjából ez volt a protokoll.
2016. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Elvileg 3 vizsgálat kötelezö, a 10 hetes, a 20 hetes és a 30 hetes.


Öszintén 10 hetes kor elött nincs semmi értelme elmenni.

Èn az elsö gyereknél 6 hetes voltam, mert kellett a papír a munkáltatónak(persze hogy leépítés volt), de a doki csak egy pöttyöt látott...

Másodiknál 6 hetesen csináltam tesztet, de mivel nyaralni mentünk és egy rakat dolgom volt, így csak 10 hetesen mentem el dokihoz. Ott már egy gyerek formáju, apróságot láttunk, mindene meg volt... Sokkal jobb érzés is volt 10 hetes Uh-t látni.

2016. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha méhen kívüli azt csak éreznéd...max akkor ha szétfeszíti a petevezetékedet és vérzel.
2016. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld kéz. Bocsánat 6 os válaszolo véletlenül a kék kézre ment.
2016. ápr. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!