Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha reggel pozitiv...

Mit tegyek ha reggel pozitiv lesz a teszt?

Figyelt kérdés

Parommal aktus kozben meg az elejen kiszakadt a gumi, de gondoltuk nem lesz belole baj, mivel az elso 1-2 percben tortent a baleset... Persze, tisztaban vagyok azzal h elovaladek satobbi, de nem igazan engedhettem meg magamnak az esemeny utanit jelenleg. Felelossegteljes szexualis eletet elek, hasznalok ovszert meg minden, nem vagyok gyerek. Viszont tobb mint egy hete kesik a menstruaciom. Nemreg hagytam abba a fogamzasgatlot, betudtam annak h vissza kell allnia a szervezetemnek, de nem hagyott nyugodni a gondolat szoval vettem egy tesztet, reggel fogom megcsinalni.

Sem en sem a parom nem akarjuk a gyereket aki remelhetoleg csak vaklarma. Tudom h el kell mennem nogyogyaszhoz ha pozitiv de onnan hogyan tovabb?

Ketsegbe vagyok esve nem tudom mit tegyek...

19


2016. ápr. 8. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Már rögtön akkor kellett volna tesztelni miután észrevetted hogy késik. Ha pozitív akkor irány a nőgyógyász. Ott kérhetsz segítséget. Ha nem akarsz gyereket, akkor még kell fontolni a lehetőségeid.
2016. ápr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ThodEE GoD válasza:
Fog-gátló abbahagyása után asszonynak kb félévig nem jött meg, szerintem nem kell egyből megijedni :)
2016. ápr. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sem kell egyből megijedni, nekem sem volt menzeszem foggátló után (1 évig..). Majd írd meg, de szerintem negatív lesz.
2016. ápr. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után rendszeres mensim volt. Soha nem maradt ki. Csinálj tesztet sztem!
2016. ápr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na???
2016. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló abbahagyása után nekem is rendszertelen volt, volt hogy kimaradt egy egész hónap, pedig nem voltam terhes. Valószínűleg inkább ez zavart be, 1-2 perc kiszakadt gumival nem valószínű.
2016. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10 évig szedtem tablettát, amikor gyereket terveztünk első hónapban gumival védekeztünk, pontosan megjött a menzeszem, ezért a gumit is elhagytuk, és a következő ciklusban teherbe is estem.

Szóval erre ne alapozz.


"de nem igazan engedhettem meg magamnak az esemeny utanit jelenleg"

Miért, egy esetleges terhességet megengedhetsz magadnak??? Az esemény utáni lett volna a legjobb (és legolcsóbb) döntés!


HOgy mit tegyél, ha pozitív? Sürgősen üljetek le a pároddal, vegyetek sorra minden lehetőséget, és döntsetek!

2016. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esemény utáni tabletta kb.5-8000 lehet.

A pasid sem engedheti meg magának az esemény utáni tablettát??? Vqgy az abortusz olcsóbb lesz,ha méltányosságból térítésmenteset kértek???

Kicsit gondolkozhatnátok mielőtt fa,s,zságokat írtok!

2016. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En azt tanultam h fogamzasgatlo abbahagyasa utan egy honapig 2×akkora az esely a teherbe esesre, tobb petesejt szabadul ki (nem egyeni, mindenkinel) de viszonr keshet is ha abbahagytad! Nekem amikor szedtem 26an jott meg mindig ! Miota abbahagytam 10èn. Nekem akkor ket hetet kesett! Relax! Attol h aggodsz semmisem valtozik! :) batran!!
2016. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!