Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lett az életetek a...

Milyen lett az életetek a kutyátokkal, miota terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanolyan.

Viszont szülés után sokkal kevesebb idő jutott a kutyára. Aztán idővel "összeszokott" a család, meglett az új életritmus, és helyreállt a rend.

Most 3 éves a fiunk (7 a pitbullunk), és édesen eljátszanak együtt.

2016. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Detto, mint az elsőnél, csak nekünk egy 4 éves fiunk és egy 5 éves mopszunk van.
2016. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szigorúbb lettem a kutyával. Mármint még komolyabban veszem az olyan rossz szokások tiltását, mint felesleges ugatás, felugrálás, húzás séta közben, parancsmegtagadás.

Hogy a gyerek születése után mi lesz, még nem tudom.

2016. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen jó volt, hamar jöttem táppènzre így még több időm is volt rá. Nagyon sokat én vittem le, vagy közösen párommal, kivéve ha rosszul voltam. Szülés után kb 2 hónap volt mire helyreálltunk. Addig csak párom vitte le, illetve ha véletlenül elaludt akkor leszaladtunk. De 2 hónap után voltunk úgy, hogy rendszeresen mindennap lementünk együtt kutyával és babával. Kicsit kevesebbet simogatom, de ha este lerakom a gyereket akkor átdögönyözöm. Most kicsit megint kevesebb rá az idő mert a lány már mászik és feláll mindenhol ezért egész nap a sarkában kell lenni. De simán bemászik a kutyaágyba is :D 3,5 éves amsztaff és 7,5hónapos kislány :)
2016. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Nekem 3van szobakutyusok. A legkisebb teljesen véd, senki nem jöhet oda hozzám. Azonnal odaül. Ha lefekszik, mindig felém fordulva fekszik kint és bent is. Ha megmozdulok ugrik.

A testvérem kutyájának is neki fordult amikor kint odajött hozzám. (együtt vannak nap mint nap) ha otthon hagyom remegve vár. Annyira érdekes! Nyugtatom csitítom.

Szeretem őket nagyon! Remélem minden rendben lesz vele 😊 hamar átáll majd a rendszerre...

2016. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, nem akarok belepofázni, de nem normális, ha a kutya "véd". Lehet, hogy cuki, míg meg nem harap valakit, de az a helyzet, hogy később ugyanígy "védheti" a babát, még tőled is. Képzeld, ha nem engedne hozzányúlni a kisbabádhoz.

Ez a viselkedés kutyanyelven azt jelenti, hogy az ő tulajdona vagy, ő dönti el, ki mehet közel hozzád és ki nem, mit csinálhatsz és mit nem. Hát álljon meg a menet.

Ha elkezd "védeni", ne nyugtatgasd, hanem nagyon határozottan szidd le és küldd el magadtól. Helyre kell állítani a tekintélyedet, mert később eldurvulhat a helyzet.

Kérlek, olvasd el ezt: [link] 4 egyszerű dolgot kell betartani, nem kell hozzá más, csak eltökéltség.

2016. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem akarsz beleszólni, akkor ne is tedd. 😂 Köszi!

A kérdésre válaszolj én nem kérdeztem semmit!

2016. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon is igaza van a 6osnak...
2016. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy féltékenység....fiam imádta a kutyát, de a kutya féltékeny volt, hogy nem vele foglalkozom így megharapta az arcát.. :/ a többi kutyussal nincs probléma
2016. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk hétfő óta van egy 3 hós bolognese-ünk. Kislányom 4 lesz, hamarosan szülök. Ti hogyan tartjátok tisztán a lakást amikor csak pisis lesz a mancsa stb...Szétrohad a padló már annyiszor mosok fel mert ugye még nem szobatiszta, holnap vihetjük csak ki. Köszi.
2016. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!