Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tini mamik! Mi lett veletek...

Tini mamik! Mi lett veletek szülés után? Tönkre ment az életetek?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki fiatalon, tini korában lett terhes?

Hány évessek voltatok?

Párotok mennyi volt?

Együtt vagytok még?

Mi lett a barátaitokkal?

Tovább tanultatok? Ha igen, akkor hogyan? Magántanulóként?

A szüleitek mit szóltak? Elfogadták? Támogattak?

Mi lett a picivel?

Az igaz, hogy nem élhettétek ki magatokat?


2015. ápr. 9. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

ismerősöm szült 17 évesen, a gyermek apja a gyerek kb 1-2 éves koráig volt velük(úgy érezte neki még élnie kell, erre mástól lett megint gyereke, azzal együtt maradt és lett tesó is, ma is együtt vannak)ismerősnek lett egy új párja, esküvő, még egy gyerek, utána kb 5 éves korában válás, most egyedül van két gyerekkel, folyamtosan dolgozik, dolgozott.

tanulmányokat nem lenne miből finanszíroznia, lakást vett, hitele van, azt fizeti, de ideje sem lenne valszeg, mivel dolgoznia kell.

az, hogy kiélte e magát, ő soha nem volt ilyen típus, ő amolyan ősanya, mindig is gyereket akart, lásd 17 évesen már szült is.

2015. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*szülei mindig is lazák voltak, támogatták
2015. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első párja huszonvalahán éves volt, férje harmincvalahány, barátai mindig voltak hol egyik munkahelyen, hol másion, inkább a testvére jelent neki többet mint egy barát, így azokra nem is igen van szüksége
2015. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia:) gondolod írj privit ott beszélgethetünk..:)
2015. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 voltam akkor a párom pedig 19. Még mindig együtt vagyunk. Barátok?! Olyanok nincsenek. egy kettő kivételével,de ez is a párom legjobb barátai. Én levelezőn tanulok. Havi 5 napot járok be az esti tagozatosokhoz. Elfogadták bár anyukám a 12.hétig ellenezte. Támogattak,de nem ők tartanak el. A picim már 10 hós nagyfiú. Áll,lépked,"beszél". Én soha nem voltam bulizós,alkoholfogyasztós és kirívóan se öltözködtem soha. Én boldog vagyok és a párom is. Ő se volt ilyen. Ettől fuggetlenul minden hétvégén van nálunk valaki úgy hogy így "kiélhetjük" magunkat.
2015. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Rám is írhatsz.:)
2015. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Terhesen nappalin érettségiztem, utána 1 hónappal született a lányom. 1 évet kihagytam, majd főiskolára mentem. Lediplomáztam 4 év múlva, és megcsináltam 2 okj-s szakmát. Kislányom apukája meghalt balesetben, amikor a lányom 5 éves volt. Sulik után elhelyezkedtem, jó munkahelyem lett. Férjhez mentem, gyerekek születtek. A lányom most 14 éves, gyönyörű, okos nagylány. Anyu végig mellettünk állt. (Bár amikor terhes lettem, nem ugrált örömében, amit mai fejjel meg is értek). Fontos, hogy az ember ne akarjon ott megrekedni, hogy jajj, gyerekem van, iskolám nincs..... Igenis küzdeni kell, iskolát elvégezni,hogy ne a segélyre kelljen várni, vagy panaszkodni, hogy milyen rossz)
2015. ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :)
2015. ápr. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!