Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamak megneznetek az...

Ikres kismamak megneznetek az ultrahang kepem?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinal 4 hetes terhes vagyok es lattunk ket pottyot is de nem mondott semmit konkretan, hogy ez masik baba lenne. Szerintetek lehet ikerterhesseg vagy ez semmi? ( masodik fekete potty a kepen )


[link]



2016. ápr. 8. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy baba van. Az nem hinném,hogy petezsák lenne, amire te gondolsz.
2016. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az UH alapján egyelőre még 1 embrióról sem lehet beszélni.
2016. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az uhn 1 felritkulás látható. Ez azt jelenti, hogy beágyazódás kezdődött De nagyon korán mentél, ebből még bármi lehet. Te a mensid napján mentél? Vagy ezt a doki mondta, hogy 4hetesnek felel meg?
2016. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4 hetes terhes? Ezt a doki mondta? Fura. Nem szokták ilyen korán.
2016. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ohhh..akkor igaza volt. En csak nem tudtam mi az a masik fekete pont. Azt mondta petezsak lathato ott van a terhesseg.

Azert mentem ilyen koran mert kedden kellett volna megjonnie es sajna meg is jott. A tesztjeim vasarnap ota halvany pozik es sajna nem erosodtek, raadasul az ebredesi hom is alacsony.

Biztos voltam a vetelesben es o is csak ellenorizni akartuk es beutalot akart adni a szakorvoshoz mert a masodik vetelesem lett volna. De csoda tortent mert ott volt a petezsak es a nyalkahartyam is vastag nincs verzes mehen belul ugyhogy nem tudjuk mitol van a verzes. 2 het mulva megyek vissza addig csak imadkozhatok, hogy minden rendben legyen! Most elszomorodtam, hogy azt irjatok, hogy ez meg nem petezsak😔😔😔😔

2016. ápr. 8. 20:44
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen ezert van, hogy 4 hetes mert neki is meg a gep azt dobta ki, hogy most kene mensiznem de 26 naposak a ciklusaim es marcius 10.-en volt az utolso mensim elso idopontja
2016. ápr. 8. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Jujj, nagyon remélem, hogy megmarad a baba!
2016. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

En is nagyon remelem😔

Koszonom😊

2016. ápr. 8. 21:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kaptam utrogestant. Nagyon hasonló volt a helyzetem. A doki azt mondta, nem tudja honnan jön a vérzés, látja a petezsákot, nincs gond. Azért én elmentem másik orvoshoz is másnap. Ő is megnézett és azt mondta, a vérzés a méhből jött, mégpedig a petezsák melletti rész kezdett leválni. Azonnal ágynyugalmat javasolt és írta is fel a progeszteront. Drukkolok nagyon!
2016. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso! Hat en kulfoldon elek es igy is orulok, hogy megneztek ezt is ki kellett imadkoznom, mert egyaltalan nem foglalkoznak veled majd csak ha elallt a verzes stb.. Hogy utrot felirjanak az meg lehetetlen..itt nem szokas.

Viszont rendeltem az internetrol biztos ami biztos kedden megerkezik remelem nem lesz meg keso, akkor tudom elkezdnei napi 2x1 re gondoltam.

2016. ápr. 9. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!