Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetesen vérzés. Úgy...

5+4 hetesen vérzés. Úgy félek! Tapasztalatok hematomával?

Figyelt kérdés
A petezsák felett van egy 12x23mm-es hematoma, ami vérzést okozott este. Természetesen bementünk az ügyeletre,ahol elmondták, hogy hematoma, és szedjek Rutascorbint+c vitamint. Akinek volt ilyen hematomája mi történt utána? Mire számíthatok? Félek! :(
2016. ápr. 9. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem akarlak megijeszteni, de en 16 hetesen kezdtem verezni heamatoma miatt, 26-odik heten megszultem a halott babamat.

Remelem te szerencsesebb leszel.

2016. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kezdettől, 12x27-es, pihi, no sex, 12 hetes UHn már alig látszott, 16. hétre felszívódott.
2016. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 2-es mennyire véreztél és meddig?
2016. ápr. 9. 08:55
 4/14 anonim ***** válasza:

5-8 hetig vérezgettrm barnázgattam, nem sokat csak pár csepp a betéten.


Barátnöm 9-töl vérzett majdnem 17 hètig, és egészséges kislánya született :)


Szóval fel a fejjel!

2016. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ilyenkor volt vérzés, kiderült a hematóma, 13. hétig barnáztam utána változó intenzitással, pihenni sajnos nem tudtam a 2 évesem meg a lakásfelújítás, költözés miatt. 15. héten már nem látszott az ultrahangon. Egészséges babám született időre mindenféle komplikáció nélkül.
2016. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nektek hol helyezkedett el a hematoma? Az a baj, hogy nekem felette van. Ami nem túl jó. :( :( :(
2016. ápr. 9. 09:50
 7/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem a méhlepényen volt.
2016. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kettő barátnőmnek is volt ilyen. Minden rendben volt nékik! Szépen szívódott fel folyamatosan. Tartsd be amit a doki javasol és bízz benne, ahogy eddig! Szorítok!
2016. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :( Az a baj, hogy folyton élénk a friss a vér! :( Bár én már szinte biztos voltam benne,hogy az ügyeleten ha megultrahangoznak már nem fog látszani a pici,de látszott. De fáj a hasam is ,szúr. :( Bízom benne, hogy csak a hematoma okozza. Azt mondta a doki, hogy ez még napokig ürülni fog. Úgy félek, hogy magával sodorja a petezsákot is! :(
2016. ápr. 9. 12:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia nekem a 6 héten állapították meg a hematomát ami akkor 3x nagyobb volt mit a petezsák. Felette helyezkedett el és lüktett is...az orvos rögtön azt mondta nem éesz belőle baba mert kimosódik.Magnézium, rutascorbin, c vitamint és miveé a öetefészkem pcos jellegű volt progi pótlást kaptam.

Most lesz két éves a fiam :) végig szey tilalom volt...

2x volt barnás.folyásom 12hetes uh már nem.volt hematoma

2016. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!