Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez természetes?

Ugye ez természetes?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg légyszi mert attól félek nehogy magzatvíz szivàrogjon.

Bugyimon nedvességet tapasztaltam .Tudom hogy bővebb folyàs lehet de ez olyan vízszerű.Ez mèg belefér?

Nem pisi az biztos.

Tettem be betétet .Ha àtàzik akkor van baj,ugye?


2016. ápr. 10. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
4.hónapban vagyok
2016. ápr. 10. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Erősebb folyás is átáztat.


De én felhívnám az ügyeletet vagy a nőgyógyászatot.

2016. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire aggódsz, meg kéne próbálnod azt a betétet, ami elszíneződik magzatvízre, bár írták, hogy nem 100%-os. Ha édeskés a szaga, akkor az lehet magzatvíz is, szerintem is keress fel egy orvost, ha úgy érzed.
2016. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen félelmem kb. 2 hete olyan nedves érzésem volt lent (nekem a bugyimon semmi nedvesség nem volt)akkor vettem 2 db olyan betétet ami kimutatja a magzatvizet (a 2 db 5400 Ft körül volt) az egyik elszíneződött (ami ugye rossz) a másik nem.Másnap reggel azonnal hìvtam az orvosomat aki azt mondta hogy ezek a betétek semmire nem jók mert nagyon sok esetben fals eredményt adnak.Azt tanácsolta hogy rakjak be egy sima tisztasági betétet és ha az 1-2 órán belül elnehezedik, nagyon vizes/nedves lesz akkor menjek be az ügyeletre.Azt csináltam amit tanácsolt de a tisztaságibetét egyáltalán nem lett nehéz így nem mentem be a kórházba.Pár nap múlva el is múlt ez a nedves érzés.Egyébként az orvos azt mondta hogy bővebb folyásról lehet szó, ami ilyenkor teljesen normális a hormonális változások miatt.Ha aggódsz hívd fel az orvosodat vagy menj be az ügyeletre, de a speciális betét vásárlása felesleges.Egyébként mi jól vagyunk, a babóca sokat mocorog :) április 25-én megyek dokihoz, akkor azért biztos megkérdezem hogy rendben van e a magzatvíz mennyisége. 24 hkm
2016. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem volt gond a betéttel.

2016. ápr. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!