Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől természetes a...

Hanyadik héttől természetes a has keményedése?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalata van a korai haskeményedésről?

Kilencedik hétben vagyok.Sokat keményedik hasam.De pihenésre szűnik.

Magnéziumot szedek.Doki tudja.

Igyekszem pihenni.De aggódnom kéne?


2016. febr. 15. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kb akkortól van.Nem tudom hogy ez az a keményedés-e ami a későbbi hónapokban is jelentkezik.Nekem olyankor csak fekve jó alig birok megülni..
2016. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked mit mondott az orvos??
2016. febr. 15. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazából semmit...Jövő héten megyek az új dokihoz remèlem ő válaszol a kérdéseimre.Magne b6-ot szedem meg sokat pihenek ennek ellenére elő szokott jönni.Én még arra is gondoltam hogy ahogy nő a méh és változnak bent a dolgok ezért érzem ezt...
2016. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ìrtàl.

Azt tudom hogy napi tíz normàlis mert nő a méh.

De hogy ennyire koràn mâr?

Meg mindenki húzza a szà

2016. febr. 15. 19:06
 5/11 A kérdező kommentje:
SZVAL a szàjàt húzza mindenki hogy keményedek.
2016. febr. 15. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:

térj át a magnerotra, abba több a magnézium :)

legalábbis nekem a doki azt ajánlotta

30 hkm

2016. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, en a 18. hettol rendszeresen kemenyedtem elegge durvan, amugy 6 hetes koromtol gorcsoltem vegig...es most mar 3 honapos a kiscsaj :) naam is felt a doki, de minden rendben volt :) magnezium citrat tartalmu magneziumot szedtem, de amugy nekem semmi sem hasznalt :P
2016. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2016. febr. 15. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:
21 héttől végigkeményedtem az egészet. Mindig azt hittem, korábban szülök. De nem, 39+3 hétre szültem. még a méhszáj se nyílt ki, sőt, bazi hosszú szülésem volt, 36 óra vajúdással és lassú tágulással. A kis punus azóta egy 13 hónapos eleven kisördög. ;) én magnosolvot ittam, de hiába, ha egyszer érzékeny a méhed és minden marhaságra megkeményedik, akkor nem tudsz mit csinálni
2016. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első gyerkőccel már 20.heti vizsgálaton mondta az orvos, hogy hú de kemény a pocak. PEdig akkor nem is éreztem épp annak :) De akkor már voltak keményedések. Most is van, hogy érzem időnként (9 hetes vagyok), de ezt nem pont olyannak élem meg, amikor a első terhesség alatt azok a keményedések voltak. Akkor mintha valami burok vonta volna be a hasamat, szó szerint kő kemény lett, lépni nem bírtam sokszor, és fokozatosan engedett ki. Most inkább csak fájdogál, keménynek érzem, de nincs az a "páncél" érzésem és az utána következő "kiengedés".

Egyébként 40+3 napra indítottak...tehát semmit nem jelentett a korai keményedés, és az, hogy az orvosom szerint állandóan kemény volt a hasam.

Magnesii citricit szedtem, elég magas dózisban, de ugyanúgy keményedtem...

2016. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!