Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki terhesen szakított a...

Volt aki terhesen szakított a párjával? Helyes döntés volt? Vagy ez csak a hormonok hatása lenne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval... már a terhesség végén vagyok napok óta gondolkozok és egyre jobban azt érzem hogy nincs értelme ennek a kapcsolatnak, szeretem nagyon de koránt se segít annyit amennyit kellene. ( Külföldön dolgozik havi 5x kell mennie így még azt se mondhatni hogy beleroskad a nagy munkába.)

Ha probléma jön nincs megoldva... kezdek nagyon belefáradni nyilván rátesz most a terhesség is...


1., Kérlek ne írjatok olyan kommenteket hogy a gyerekvállalás előtt kellett volna ezen gondolkozni, mert egy másodpercre se bántam meg és nem fogom.


2., Igen, anyagilag is feltudom nevelni szerencsére egyedül is ha úgy alakul.


2016. ápr. 10. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd ennyiből nehéz bármit mondani. Én szeretem a férjemet, nagyon sok idő volt, mire belerázódott dolgokba (segítség, gyors reagálás, problémamegoldás), mert az anyukája sajnos mindig megtett helyette mindent.

De!

Nem bántam meg, hogy kitartottam és hittem benne és milliószor neki futottunk, mert sikerült megoldanunk és lassan 10 éve boldogok vagyunk.

A te helyzeteteket neked kell látnod: ha szereted, egyeznek az alapvető értékek, vannak közös célok, tevékenységek amiket jó együtt csinálni, egyébként jó társad stb.stb., akkor szerintem nem érdemes eldobni a kapcsolatot, főleg szülés előtt.

2016. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

El tudom kepzelni a szituaciot. Nem csodalom, hiszen ha parod kulfoldon tartozkodik, nem sok ideje van veled sem lenni, illetve ha veled van gondolom pihen, mivel akkor nem dolgozik. Igy rad harulnak a feladatok. Igy mindent neked kell nagy pocakkal megcsinalnod. A feszekrakastol kezdve, megertelek. Valamennyire hasonlo a szituacionk. Nekem a kovetkezot javasoltak:

Ha legkozelebb hazajon, a kovetkezot mondod neki:

"Orulok hogy ujra itthon vagy, van kedved egy kavehoz/teahoz, a helyzet az, hogy meg a kisagyat meg kene csinalnunk, ha azt most a kave utan megcsinalnank, utana szabad vagy, ha eppen elobb szulnek, akkor nem kene bepanikoljak ezek miatt, es nem kene egyedul gyorsan megcsinalnod." Ne aggodj, minden rendbe fog jonni!

2016. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ezek szerintem inkább a hormonok :)


de igazából előtte is kint dolgozott, szóval nem volt újdonság, hogy nincs melletted - tehát tudtad kb., hogy mire számíts

2016. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a hormonok miatt nagyobb részt érzel így.Én az első terhességemnél 8.hónaptól voltam.egyedül itthon havonta egyszer jár haza a párom..még most is.Van egy két éves gyerekünk és most vagyok a 6.hónapban a második babával.Ráadásul benne vagyunk az építkezésben igaz már a vége felé szerencsére d. Így is nagyon sok a munka és még semmi sincs előkészítve a kisbabának ...úgy érzem le vagyok maradva kb mindennel..Tudom milyen érzés amiben vagy..ez neked se könnyű de ha kitartasz ,hogy szereted ő is észbe kap.Nekem pl a babára semmit se vigyázott eleinte se pelenkázás se semmi de most meg már teljesen univerzális lett..Szerintem gondold át és adj még esélyt neki.
2016. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet h felreertheto voltam de velem egesz honapban itt van. Ez a gond h igy se segit. Havi 5 napot nincs itt.
2016. ápr. 10. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:
előtte se segített? vagy ha megkéred, akkor se segít?
2016. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem segit? Mit csinal akkor? Mit kene csinalnia? Az en parom sem csinal magatol semmit, csak utasitasra, ot igy neveltek :( Szoval arrol van szo, hogy lusta diszno? Delutanig alszik? irj tobbet!
2016. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nahát, mintha az én páromról írnál... 9 hónapos terhes vagyok, és én is a szakítást fontolgatom.

Nagyon jó ember a párom, de rettenetesen lusta. Ha rászólok, megcsinál dolgokat, de ott kell állni a sarkában. Bő 2 hónappal ezelőtt lakásfelújításba kezdtünk -szerinted hogy állunk? Ha veszekszek vele, igazat ad nekem, mégsem történik semmi változás.

Én csinálnám, de a hatalmas hasamtól már nem bírom, emiatt meg ingerült vagyok :) Még attól is, hogy én kb.megszakadok, h minden rendben legyen, ő meg vígan elvan.

2016. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hosszu, sikeres hazassag titka, hogy nem valtok el.
2016. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!