Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Döntés képtelen vagyok! Van...

Kingkebab kérdése:

Döntés képtelen vagyok! Van két nagy gyermekem 21 és 14 évesek! Én 40 éves vagyok, egy éve vagyok a párommal és terhes lettem hogy mondjam meg hogy nem szeretném a babát? Neki még nincs!

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy. Vállald be a gyereket.
2016. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Most akkor döntésképtelen vagy, vagy már eldöntötted, hogy nem szeretnéd? Nem mindegy!
2016. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem sok minden szól ellene... Én biztos nem vetetném el.
2016. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Gondold át, szerintem a párod nagyon boldog lenne és a két nagyobb testvér is örülne. Sőt segítenének is, melletted állnának. Csodálatos ajándék.
2016. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
# 3: Mitől lenne r..nc valaki, aki monogám párkapcsolatban teherbe esik a párjától? Magyarázd már el légy szíves....
2016. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
igen, ajándék - van is olyan régi magyar női név: Ajándék ffi meg Ajándok! Az apa valószínű nagyon örülne és ez erőt ad majd neked is.
2016. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

1. verzió:

ülj le vele megbeszélni ...


Drágám terhes vagyok, de tudod h van már két nagy gyerekem és már 40 vagyok, nem szeretném megtartani mert öregnek, türelmetlennek érzem magam az újbóli anyasághoz. Ezért elvetetem, de szerettem volna ha tudsz róla ...

(vagy bármely más magyarázat h miért)


2.verzió

elmész titokban és elveteted, és kiblicceled a abortusz utáni 6 hetet valami indokkal h miért nincs szex vagy csak handjob


3. verzió

elmondod neki eljátszod h jaja de jó, közben leszervezed az abortuszt és fájdalmas arccal közlöd vele h elment a gyere mis ab-ra kell menned


4. verzió

megszülöd lesz ami lesz alapon


van még pár lehetőség de neked kell választani és dönteni h mi lesz a megfelelő nektek ...

2016. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

8-as

és az nem tűnt fel h csak 1 azaz egy éve vannak együtt???

1 év alatt egy felnőtt gyereket és egy tinit nem hiszem h felnevel ...

2016. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

# 8: Olvasd már végig... Van egy 21 éves és egy 14 éves, az új párjával egy éve van kapcsolatban. Ebből egyenesen következik, hogy nem kellett az új partnernek nevelni, pláne a 21 évest, aki már felnőtt.

A kérdező párja meg nyilván tisztában volt azzal, hogy egy gyermekes nővel kezd kapcsolatba, senki nem kényszerítette.

Én elhiszem, hogy neked vannak személyes problémáid, sérelmeid, de nem kéne belevetíteni más helyzetébe!

2016. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Az abortusz gyilkosság, ha tetszik ha nem.
2016. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!