Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy vki h a terhesség...

Volt már úgy vki h a terhesség alatt jött rá h talán rosszul döntött? (párja iránt)

Figyelt kérdés

Volt már így valaki h a terhesség alatt jött rá arra h talán a párja nem is az "igazi"


Főleg azoktól kérdezném akik nem hosszú évek után vállalták a közös babát :) De a minimum 1-1,5 év meg volt.


Én mostanában többször úgy érzem h ő még nem nőtt fel ehhez a "feladathoz" (31 éves)



2016. febr. 23. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
En, nem, de van ilyen. Sokan terhesen v meg a baba pici koraban szakitanak, biztos te is ismersz ilyet
2016. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hat a hormonok kiszurhatnak velunk, de vmiert csak vallaltuk a közös babat. Egy férfi nem a terhesség alatt lesz apa. Neki meg semmi sem változott. Igy sztem ez meg nem ítélhető meg. En is megkerdojeleztem neha magamban h úristen hogy fogok en igy számítani rá... Aztán maskor meg bűntudatom lett az ilyen kételyek miatt. Azóta tudom h számíthatok ra meg ha neha sokszor is kell kérni ezt azt. :D de most h a másodikat várjuk már nagyon másképp áll a dologhoz. És h őszinte legyek sztem a nő is igazán csak évek alatt lesz igazán anya ;)

Miért bizonytalanodtal el?

2016. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2es én is ugyan így vagyok vele ahogy írtad..


"En is megkerdojeleztem neha magamban h úristen hogy fogok en igy számítani rá.."


Valószínűleg ő neki könnyebb mert semmi változáson nem esik át.. Én meg hajajjj.. :/

(mondjuk biztosan a hormonok is közre játszanak)

Sokszor rosszul esik h nem érez velem együtt :/

Meg h nagyon lazán áll a dolgokhoz, hamarosan megszületik a pici de ő még halogatná a bevásárlást (pl kiságy) meg h vegyen 1-2 dolgot a gyerekének.. (én általam már meg van elég sok minden, pelenkázó, játékok, ruhák) Szóval én nem szeretek semmit a végére halasztani, ő meg olyan laza h "ahh majd majd" :/

2016. febr. 23. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nekünk is 1,5 év után sikerült volna a baba lehet én is így érezném. 8 éve vagyunk együtt. Az elején én is elgondolkodtam rajta, hogy biztos jól döntöttem e(nekünk nem tervezett, 30 vagyok). Főleg hogy a párom apja egy tipikus önző alak és ő is örökölt egy két rossz szokást tőle. Nagyon gyerekes volt néha. Arról is meg kellett győznöm, hogy a babának kell ágy nem rakjuk kartondobozba mint a finnek... Gondolhatod? :D Amúgy imádja a kislányunkat, teljesen megváltozott tőle. Várj egy kicsit vele, idővel szerintem ő is komolyodik a terhességed alatt. A legtöbb férfinek rá kell hangolódnia a terhességre.
2016. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Néha úgy érzem h nem lenne elég türelme a picihez...

Meg h mindent rám hagyna.. Mondván h én vagyok az anyja (oldjam meg)

Ő dolgozik én meg otthon vagyok a babával

(eleinte mondta is h "csak otthon leszel, nem csinálsz majd semmit" )

Na aztán mondtam neki h többet ilyet ne mondjon. Tipikus férfi felfogás...

2016. febr. 23. 21:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Hááát ha a terhességem alatt nem is remélem legalább a baba születése után fog változni (komolyabb irányba)
2016. febr. 23. 21:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát igen ez gyakori a férfiaknál, páromba is benne van ez, de alakítani kell őket, úgy hogy ne vegyék észre. Én mindig egy héttel előbb elkezdem rávezetni a dolgokra, úgy hogy a végén azt higgye, ő akarta. Ha megmondanám mit csináljon csak azért se csinálná meg. :)
2016. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen igazad van utolsó :D

Mikor én mondtam pl h csinálja meg ezt meg azt (pl mosogatás, ágyazás) akkor azért se csinálta meg. Mondom köszi h segítesz. Azt mondta h mivel mondom csak azért se csinálja.


Na akkor legközelebb nem szóltam, hát nem is csinálta meg, ismét meg köszöntem (köszi a semmit)


Aztán legközelebb már nem kellett mondjam, ha látta h hulla vagyok nap végére akkor meg csinálta ezeket az 5 perces dolgokat :)

2016. febr. 23. 21:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Oh, figyelj, azert nincs itt akkora gond a valaszaidat nezve. Azt hittem, alkoholra v drogra kolti a penzt, masik csaja van melletted, stb. Majd osszecsiszolodtok anyakent es apakent, es lassan belenottok a szulo szerepbe. Ezek meg sokat valtozhatnak idovel. En egyiket sem erzem valooknak :-)
2016. febr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Kedves kérdező :)ne haragudj de az a férfi akivel te összekötötted az életedet eléggé bunkó lehet,ha ilyet mond neked ,hogy te majd nem csinálsz semmit otthon leszel és tudatlan is ,hogy nincs tisztában vele,mivel jár egy baba vagy szimplán nem is nagyon érdekelheti.Nem tipikus férfi gondolkozás ez bunkó gondolkozás.Én 2 éve vagyok együtt a párommal most várjuk az első babát a csillagokat is le hozza neki nekünk,bababútort vásárolt neki,babakocsit ,párásítót,légzésfigyelőt,babamonitort,legjobb cumikat,meg mindenből azt vett igazán neki ...Mert már most imádja oda figyelj rá mit eszünk ki nem hagyna egy terhesgondozást sem minden hónapban mentünk még 4 D re mert ő látni szeretné a picijét és hogy minden rendben van vele .ÉS a környezetemben a barátnőim is azt tapasztalták,hogy a párjaik mellettük voltak és kivették a részüket a dolgokból ezt nem arra értem ,hogy rengeteget vásároltak neki ,és hogy attól lesz jó apa ,hogy mindenből a legjobbat veszi ne érts félre de készültek rá
2016. febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!