Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik hétben tart?

Ki hányadik hétben tart?

Figyelt kérdés
Gyuljunk össze kismamák! :)) írjatok le hányadik hétben vagytok! Hogy érzitek magatokat!? Mikorra vagytok kiírva? Tudjatok-e mar a baba nemet? Mit vetettek meg mar és meg mi hiányzik?hol fogtok szülni ? Szóval mindent!! 34+4hetes kismama vagyok!!

2016. ápr. 11. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia! 38. hétben vagyok. Nehezen bírom, mindenem fáj és alig bírok már mozogni, hamar elfáradok. Várom a végét. Április végére vagyok kiírva. A nemét tudjuk, minden UH-n ugyanazt mondták, 4D-n is. Minden megvan, de ilyenkorra már ez természetes. A Bajcsyban fogok szülni.
2016. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Huh, hát én még csak 7 hetes vagyok, még dokinál nem jártam.

Amúgy pocsékul vagyok, mert hányingerem van, diétáznom is kell és beteg is vagyok, és itthon egy szintén beteg kisgyerekkel...

Amúgy most hogy kisütött végre a nap, sokkal jobb! :)

2016. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12. Ma voltam orvosnál, minden rendben, jövő héten genetikai UH. Ma csak sima UH volt. Már jobban vagyok, a mélységes fáradság kezd tűnni, és hányinger sincs már olyan erős.
2016. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10 :) hányinger, gyomorégés, fáradtság
2016. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Úgy látom meg csak ez elsővel érezzük igazán a terhességet, a többiek meg nagyon az elején vannak de mindenkinek kitartást :)
2016. ápr. 11. 13:41
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

40+3 hetes kismama vagyok. :)

Már mindenünk megvan, csak a türelem van fogyóban :D

2016. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

25+5 hetes vagyok. Kislányunk lesz ès 2.baba. az első is lány ,26hòs.

Pár dolgot már vettünk,a hèten vesszük meg a kocsit,mert most akciòs.

Egyèbkènt jùl.21-re vagyok kiìrva, most jól èrzem magam mèg. 2,5kg-t hìztam.

2016. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok, jövőhétre vagyok kiírva. Jól vagyok, igazából semmi panaszom azon kívűl, hogy nehezen kelek ki az ágyból és elég érdekes pingvin+jegesmedve járásom van :D Fiú lesz, mindenünk megvan már :)
2016. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21+4 hetes vagyok, kisfiunk lesz. Augusztus közepére vagyok kiírva. A Margitban fogok szülni, oda tartozunk. Várom már a végét, nem szeretek terhes lenni :( Fáj mindenem, olyan formátlannak érzem magam. Jó lenne, ha már Augusztus lenne :)
2016. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#7 válaszoló pont a születésnapomra vagy kiírva :)
2016. ápr. 11. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!