Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétben jelentkezik a...

Hányadik hétben jelentkezik a sűrű vizelési inger?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak most kezdett el be durvulni szerencsére,kB 2 hete eddig simán el voltam. De van akinek már az első hetekben 10 percenként kell járnia. Szerintem kinek hogy. 34hkm
2016. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem már a pozitív teszt előtt volt, volt olyan este, hogy félóránként jártam pisilni. Azt hittem, felfáztam. Előző terhességemnél is így volt, aztán javult a helyzet, később pedig (mikor nőtt a méhem és nyomta a hólyagom), visszatért.
2016. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben volt, azóta nem, olyan mint előtte (talán kicsit többször elmegyek, igyekszem többet is inni mint korábban). 25 hetes
2016. jan. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1.-vel kb a 10. héttől most a 2.-al 29 hetes vagyok, eddig még nem jelentkezett szerencsére, most inkább a derekam fáj, az elsővel az nem fájt egyáltalán :)
2016. jan. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél már a pozitív teszt előtt érzékeltem, hogy gyakrabban járok pisilni.
2016. jan. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt, nem is értettem mikor terhesnapló is írta tünetek közé, meg hogy sok kismama egy mozit nem bír végigülni.. Na aztán ahogy növekedett és éreztem a rúgásait úgy kezdődött hogy először ránehezedett a hólyagomra sokszor, most meg már 3. trimeszterbe minden értek :D Lehetetlen hogy kibírjak pisilés nélkül 1-2 óránál tovább.
2016. jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És igazán szerencsések vagytok a babával☺ Gratulálok :)
2016. jan. 27. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok de nem zavaróan sűrű, napközben gyakorlatilag nem nőtt a pisiléseim száma, ha épp úgy helyezkedik és nyomja a hólyagom jön az inger, de ilyenkor ha mondjuk épp kint vagyok és nem megyek el wc-re hamarosan odébb megy és már nem is kell pisilni.

Éjjelente többször kijárok, de akkor is van hogy ha megfordulok elmúlik, vagy inkább lábzsibbadás miatt ha már felébredtem kimegyek, de nem igazán kell.

2016. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hamar (pontosan nem tudom már), és még mindig tart. Mostanában már az ingerre is bekeményedek... 33h km
2016. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!