Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lenne a barátnőm, a...

Terhes lenne a barátnőm, a bátyámtól?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó. A sztori már csak azért is bizarr lenne, mert még 18 sincs...

Kb. 3 hónapja együtt volt az egyik bátyámmal, erről tudok. De utána nem beszélt róla, nem voltak együtt sehogy sem. (mindent megbeszélünk, elhittem neki)

Az utóbbi időben észrevettem rajta, hogy kicsit nagyobb lett a pocija. Nem feltűnően, de megakadt rajta a szemem (wellness-ezni voltunk, és ott láttam fürdőruciban) azt mondta, kicsit elengedte magát mostanság. Elhittem, mert így is van, sokszor kajálunk, nem épp jó dolgokat :D

Ma viszont....felrakott egy képet instagramra, a bátyámmal. A bátyám mögötte állt, átölelte, és a barátnőm hasán volt a keze. (A pólója meg fel volt húzva) a képhez meg annyi volt írva : "tick-tack" és egy gólya emoji.

Leesett az állam....hát nem merek rákérdezni egyiküknél sem. Egyrészt ha nem igaz, totál hülyének néznének, másrészt ez ANNYIRA irreális, ahogy ismétlem, még nincs 18 a barátnőm...és mostanában láttam, hogy tesiórán nem mindig tesizik (közben irogat nekem, meg hasonlók)

Tudom hogy az lenne a legésszerűbb, ha rákérdeznék, de egyelőre nincs még bátorságom. Mindent megbeszélünk, pont egy ilyet nem mondana el?

Ti mit gondoltok?

20N


2016. ápr. 11. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elég egyértelmű.
2016. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyértelmű! Ha tényleg jó barátnők vagytok kérdezz rá a képre amit föltett, hogy mi az a kiírás alatta?! Van-e valami amit mondjuk te nem tudsz?!
2016. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gáz hogy a fél net tudja hogy babát várnak a szüleitek pedig ezek szerint nem igen.....

Főleg ha a csaj nincs még 18...

Érdekes ha valóban így van. Én a csajszi anyjának a helyében nem biztos hogy örülnék neki ha valaki ezzel fogadna az utcán....

Azért kérdezd meg szerintem. Ha a tesódat nem mered akkor a barátnődet!

2016. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan kommenteltek a kép alá, ilyeneket hogy "ha ez az amire gondolok!!!!" de egyikre sem reagált sem a barátnőm, sem a bátyám
2016. ápr. 11. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilvánvaló jelzés. Az viszont elég fura, hogy a szüleik nem tudnak róla és majd a szomszédtól értesülnek róla.. Az még furább, ha a szülők tudnak róla, de te mint családtag nem.


Kérdezz rá.

2016. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs valami jo viszonyod a testverddel, se a "baratnoddel", ha ilyet nem mersz megkerdezni tulok!
2016. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na mi lett vegul ? megkerdezted?
2016. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg Anyukádnak a fotót, tuti megkérdezi helyetted egyből :D
2016. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!