Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5 napos terhes vagyok....

11+5 napos terhes vagyok. Kellett volna már vérvételre mennem, ugye?

Figyelt kérdés
Jövő héten kedden megyek UH-ra, ez lesz mar a 4. . Voltam már háziorvosnál is, meg védőnőnél is , de még senki sem adott labor beutalót. Nem kellett volna már elmennem vérvételre legalább?

2016. ápr. 9. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
De igen!A háziorvosnak kellett volna beutalót adni (kiskönyvedben kitölteni)azzal tudsz menni a kórházba vérvételre.
2016. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A háziorvos kitöltötte a kiskönyvet, de nem adott semmit....
2016. ápr. 9. 17:13
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Tudtommal a nőgyógyász ad ilyen jellegű beutalót. Oda kellene sürgősen elmenni. Illetve a kötelező uh-ra is beutaló kell, nálunk azt is a nőgyógyász adja ki.
2016. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászhoz most megyek majd negyedszer, mert ő csinálja az UH-t is. Olyan nem fordulhat elő, hogy elfelejtették, ugye? Betöltött 12. héten már nagyon késő lesz hozzá?
2016. ápr. 9. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

hát igen :) nyisd ki a kiskönyvedet a 13. oldalon... az a beutaló ;)

azzal mehetsz vérvételre (vigyél pisit is), UH-ra, cukorterhelésre, szifilisz és hepatitisz szűrésre... minden ott van, az is, mikor kell menned! :)

szóval már egyáltalán nem kapnak a kismamák beutalókat. kedden ugorj be a laborba is ha le van pecsételve a 13. oldal. ha nincs, intézd el minél előbb, az uh-ra is kérhetik!

2016. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az az oldal teljesen üres. Most nézem csak, hogy a háziorvos csak a 2. Oldalt töltötte ki. Beírta a nevet meg az elérhetőséget.
2016. ápr. 9. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
még annyi, hogy a 12. héten kötelező genetikai szűrés van, ezt szonográfus csinálja a kórházakban, időpontot kell kérni. és emellé kérheted a vérvételt (integrált/kombinált teszt). de ezt csak a 13. hét végéig tudod elvégeztetni.
2016. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

14 hetesen voltam. Akkor jutottam el eleve az sztk-ba.

(A 12. Uh megvolt időben - magánban csináltattunk kombimáltat).

2016. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ahh, nagyon ideges lettem. Kétszer találkoztam védőnővel, négyszer nőgyógyásszal és egyszer háziorvossal, mégis több infót tudtam meg tőletek :)

Köszönöm szépen a válaszokat .

2016. ápr. 9. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én is 2x mentem a háziorvoshoz emiatt, új dolog lehet ez a 13. oldal, első gyerkőcömmel még kaptam a apapírokat :)

ne legyél ideges, hétfőn menj el a háziorvoshoz és kérj pecsétet. kérdezd meg, hogy tud-e ekg-t csinálni, ha igen, akkor tudd le és nem kell menned hozzá többet :)

döntsd el, hogy szeretnél-e kombinált tesztet, ha igen, akkor oda is kérj időpontot, de az mindenhol fizetős, ezt ne felejtsd. kedden kérdezd meg az orvosodat, hogy ez genetikai volt vagy hova menj. ha menned kell még uh-ra akkor kérd a segítségét, hogy meglegyen jövőhéten :)

nyugi!!! boldog babavárást!


(3. gyereknél már flottul fog menni :D)

2016. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!