Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet, hogy petezsak mar...

Hogy lehet, hogy petezsak mar latszodott az ultrahangon a tesztem meg negativ?

Figyelt kérdés
5 hetes terhesseg

2016. ápr. 12. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a petezsák? Volt benne szikhólyag? Mert ha nem, akkor nem biztos, hogy petezsák volt.

Pl anno 3mm-es petezsákot írtak a papíromra, pedig csak elkezdett leválni a méhnyálkám. Baba nem volt.

2016. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy van, hogy valakinek nem mutatja, mi az oka, nem tudom, de előfordul. Persze ritka.
2016. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak petezsakot latott es azt mondta biztos, hogy az. A nyalkahartya vastag volt elvileg minden rendben a tesztet leszamitva. Jovoheten megyek csak vissza akkor mar lennie kell szivhangnak ha van baba. Csak azt nem ertem ha van petezsak a tesztem miert negativ😔
2016. ápr. 12. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy egészséges baba legyen, a teszt nem számít :) véredben biztosan van hcg, később már lehet, pozitív lesz a teszt is :)
2016. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy koszonom a biztatast! Igen en is remelem! Gondolom ha nem lenne semmi csak beindulna a veteles vagy barmi jele lenne. Jajj nagyon nehez varni!😔

Koszonom megegyszer!😊

2016. ápr. 12. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, menj el egy Hcg vérvételre, ott tuti kiderül!
2016. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!