Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki így? Hogyan...

Volt már valaki így? Hogyan nyugtattátok magatokat, hogy nincs baja a picinek?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál tanácsadáson. 11 hetes vagyok. Új a nőgyógyászunk. Bementem hozzá, leültem, kérdezte hogy vagyok. Mondtam neki, hogy teljesen tünet mentes a terhességem. Erre annyit mondott, hogy akkor jó jöjjön vissza május 2-án genetikai vizsgálatra. Teljesen kiakadtam, mert azt hittem láthatom a babát. Utoljára március 17-én voltam. Akkor mindent rendbe talált az előző doki. Május 2.án már 13 hetes és 5 napos leszek. Annyira vártam ezt a napot, hogy végre lássam és megnyugodjak minden rendben van. Erre most megint várhatok :(
2016. ápr. 12. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
szívhang hallgató. de amúgy meg válts orvost, meg kellett volna vizsgálnia.
2016. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sztk-s?
2016. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Miért kellett volna megvizsgálnia? Engem az enyém, igaz, hogy megbeszélés alapján, összesen ha négyszer nézett meg kézzel terhesség alatt és csak a kötelező ultrahangok voltak.

Miért is kellett volna megvizsgálni? Jól van? Jól van. Van panasza? Nincs. Akkor meg?

2016. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az sztk-ban is mindig uh-ztak terhesség alatt (Lipótváros), egyébként ott szívesen látnak lakcímkártya nélkül, ha váltanál és közel van neked, tudom ajánlani.:)


Viszont ők sem nyúlkálnak fel feleslegesen, mert az új kutatások szerint a méhszáj megnézése maga is növeli a méhszáj nyílásának esélyét.

2016. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen sztk-s.

Hát én abba voltam, hogy havi egyszer azért ránézhetek a babára. Hogy lássam tényleg ott van és megnyugodjak...

2016. ápr. 12. 15:44
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
na ezért nem járok én sztk-ba...ott futószalagon megy az egész,nem foglalkoznak a beteggel/kismamával, csak minél gyorsabban le akarják zavarni. Nálunk is ilyenek amúgy, nemtörősöm, link népség.
2016. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
engem mindig megnéz az orvosom, ha havi 2szer megyek és semmi panaszom akkor is. szintén sztk-ba járok. 1-es voltam.
2016. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
És a 12. heti genetikai uhval mi lesz?
2016. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is sztk-ba jártam mindkét terhességem alatt, és mindig megvizsgált, a szívhangot is meghallgatta.
2016. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Barátnőm 45 percet volt bent, mert nem látta sehol a köldökzsinórt. Hívni kellett a régi nőgyógyászt ő persze egyből megtalálta. Senkit se akart megvizsgálni volt, aki azért ment, hogy megtudja a baba nemét, már 25 hetes és még nemtudta. Persze őt se vizsgálta meg.
2016. ápr. 12. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!