Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák! Ti is...

Kismamák, anyukák! Ti is aggódtatok sokat első trimeszter alatt? Mivel nyugtattátok magatokat?

Figyelt kérdés
Én sokat aggódom, félek a vetéléstől, missed ab-tól...Azt is álmodtam már, hogy a dokinál vagyok és azt mondja, hogy nincs már ott semmi... Más is így van vele? Mivel nyugtatjátok magatokat? 12. hét után enyhül?
2015. szept. 11. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A terhesség végig lehet vetélés/koraszülés.

Azzal nyugtasd magad, hogy az idegeskedés segíteni biztos nem fog, ártani viszont árthat.

Előrébb vagy azzal, hogy idegeled magad? Nem. Akkor meg nincs értelme.


Tereld el a gondolataidat munkával, sporttal.

2015. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két vetélésem volt tavaly (10. és 16. héten), tehát igen, félek. Viszont most nincsenek az akkori tüneteim (barnázás) és szedek gyógyszert, így ez a tudat segít.

Szerintem nem múlik el, amíg kezünkben nem lesz a gyerek, de arra szoktam gondolni, hogy már meg van írva, hogy jön-e, és ha igen, akkor jön is.

9 hkm

2015. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kerdezo? minden oke veled,veletek?

én 5 hetes vagyok,es ugyanugy felek azoktol amiket leirtal. 4 honapja elveszitettem a 9 hetes kis angyalkamat. bizom benne,hogy minden rendben lesz,9 nap es megnez az orvos! irj majd!

2016. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

01-02 15:15

Bocsi, csak most láttam a válaszod. Igen, hálistennek minden rendben, 35 hetes vagyok már :)

És veled?

2016. márc. 21. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

En csak 17hetes leszek. Eddig minden oke. Örülök h veletek is :)

Kisfiú vagy kislanyod lesz? :)

2016. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kisfiú :)

Sok egészséget neked továbbra is!

2016. márc. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!