Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici vérzés miatt aggódnátok...

Pici vérzés miatt aggódnátok terhesség elején?

Figyelt kérdés
Rohannátok egyből orvoshoz?
2016. ápr. 12. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
igen. semmilyen vérzés nem normális.
2016. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azonnal orovos, sokminden lehet, nzugi, de jobb ha latja orvos!
2016. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktak ilyenekért bunkósodni, ha bemegy az ember?
2016. ápr. 12. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én egyből mentem, mikor ilyen volt. ha bunkók, bunkózz vissza, aztán meglátjátok, ki nyer (te fogsz nyerni, mert van tb-d és kötelesek megvizsgálni)
2016. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, aggódnék és azonnal elmennék orvoshoz.

Most őszintén... ki nem szrja le ha bunkóznak? A gyerek élete fontosabb mint egy bnkó ember, nem?

2016. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem bunkóskodnak. Ha igen, vissza kell bunkóskodni. Lehet, hogy csak egy kis progeszteron pótlás kell :)
2016. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kétszer véreztem a 8. és a 16. héten mindkétszer hívtam a dokit/védőnőt és már mentem is be a kórházba.8 hetesen este az ügyeletre, 16. héten délelőtt a kórházba.Szerencsére nem volt semmi komoly, a baba jól van de azért az ijedelem megvolt.Én megnézetném magam vagy legalább rácsörögnék az orvosomra.24 hkm
2016. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel egyaltalan nem "normalis" dolog a verzes terhesseg alatt, igy mindenkepp erdemes elmenni orvoshoz, akar maganorvosod van, akar az allamiba jarsz.

Sok esetben nem lesz semmi gond, tehat nem kell egybol a legrosszabbra gondolni, de nem is szabad figyelmen kivul hagyni.

En eddig 3d voltam terhes es 3 verzesem volt ezek alatt. Az elso gyereknel szo szerint elontott a ver 12 hetesen, egybol bementem a korhazba, a gyerek rendben volt, ezen kivul ugyan mast tenni nem tudtak, de legalabb tudtam, hogy nem vetelek es hogy mi volt az oka.

A 3. terhessegemnel 8 hetesen volt nagyon enyhe verzesem rovid ideig, szinten orvoshoz azonnal, az embrio rendben volt es a verzes okat nem talalta az orvos. 3 hettel kesobb ismet gyengen verezni kezdtem, ismet azonnal mentem vizsgalatra, de ott mar csak az derult ki, hogy 2 hete elhalt a terhessegem.

Szoval mint latod maga a vizsgalat sok esetben csodat nem muvel, csak akkor, ha latszik, hogy mi okozza a verzest es ez egy olyan problema, ami orvosolhato. Nalam nem derult ki legutobb, a vizsgalat nem segitett, de az eselyt akkor is meg kell adni, hogy hatha kiderul es segiteni lehet.

2016. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nekem a baba elhalását jelezte ezzel a szervezetem :(
2016. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!