Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen pecsételő...

6 hetes terhesen pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok,tegnap este és ma délelőtt pecsételő vérzésem volt. Hívtam a dokimat,azt mondta pihenjek,ne rohanjak be azonnal hozzá,elvileg szerdán találkozunk. Gyógyszert nem ad,nem híve kierőszakolni az életet... ha beteg,és elindul jobb ha megy. Kicsit ki vagyok akadva... remélem nem lesz erősebb a vérzésem. Jó lett volna ha megnéz uh-n. Tudom,hogy sok kismama tapasztal ilyet,és megmarad a baba,de sok mindenkinek ír a doki gyógyszert. És csak segít. Tapasztalatokat várok... ki volt így,és mi lett a vége? Vetélés vagy baba...? El vagyok keserdve,és félek.

2016. márc. 25. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon demagóg leszek. Én azonnal mennék progipótlásért egy másik orvoshoz, mert a tiéd azt mondja, hogy nem híve kierőszakolni az életet.


Épp itt van mellettem a 3 hetesem, akinek az életéhez párszáz hormontabira és napi egy véralvadás injekcióra volt szükség 10 hónapon át. Ránézek és megérte "kierőszakolni őt".


A te orvosodnak nem éri meg. Te döntesz, őt választod-e szülészednek, vagy nem. Hátha a császár sem éri majd meg neki, aztán ottmaradtok mindketten.

2016. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosom és a szülésznőm is mindig azt mondta, hogy a vérzés terhesen aggodalomra ad okot, így ilyen esetben azonnal keressem őket vagy irány a kórház. Nem várnék a helyedben szerdáig, azonnal mennék másik orvoshoz.
2016. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Válts orvost MOST! Ha progeszteron elégtelenség miatt van a pecsételés, annak semmi köze a baba életképességéhez. A progeszteronpótlást egyébként is csak akkor segít, ha konkrétan az a baj, ha más miatt menni akar a baba, akkor a gyógyszertől sem fog megmaradni.
2016. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a jelenlegi hozzáállását..az előzőgyereket is nála szültem,nem volt egyszerű terhesség,odafigyelt ránk,nem csalódtam benne. Most meg szinte leráz??? 😯 most nincs vér... de ha megint jelentkezik megyek a sűrgősségire...leszarom mit mond. Bár eddig bíztam benne,csalódott vagyok,és más dokit nem igazán ismerek. Úgy érzem magam mint egy partra vetett hal...
2016. márc. 25. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat, nekem az idiota orvos konkretan kozolte, h nem latja ultrahangon a terhesseget egy erosebb verzes utan. Megallapitotta, h elveteltem, es adott mehosszehuzo tabit is, amitol megjobban vereztem, m szerinte ki kellett tisztulnia a mehemnek es a terhessegem annyira korai volt, h nem volt szukseg kaparasra, csak a mehosszehuzo tablettara. Teljesen kikeszultem, napokig sirtam. Aztan 1 hettel kesobb elmentem egy masik dokihoz, aki bekuldott a korhazba is, h a biztonsag kedveert nezzenek meg UH-n. Ott megallapitottak, h meg terhes vagyok ikrekkel!!

Szep mi? Az elozo idiota doki meg nem latta az UH-n a 11 hetes ikreket es kepes volt azt mondani, h mar elveteltem...

Most masfel evesek, makk egeszsegesek meg a sok viszontagsag ellenere is.

En javaslom, h menj el masik orvoshoz, m a verzes nem vicc, foleg ilyen korai stadiumban.

2016. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.leirom velem mi volt.Elkezdtem úgy vérezni este mintha megjött volna.Hívtuk a kórházat mivel nem görcsöltem, nem volt darabos igy bevettem magne b6ot és szigorúan feküdtem.2szer tapasztaltam akk éjjel és màsnap pulzált a szívcsőve a 6 hetes borsószememnek :) de! Elkezdtem barnázni és kaptam progeszterone exeltist és fekszem.Hányással és hányingerrel kezdődnek a napjaim.és még vmi amikor aktuális lett volna a következő vérzésem erősebben barnáztam 2szer.Szóval fekvés, szigorúan, magne b6 ha görcsölnêl és rem nem lesz semmi gond nalatok.
2016. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Eltelt azóta 3 hét,sajnos elvetéltem. Már 8 hetesnek kellett volna lennie,e helyett sajnos nem sok mindent láttak a dokik.A sajátommal nem foglalkoztam,másik városba mentünk,más kórházba. Kicsit furán néztek,hisz elvileg oda tartozok megyeileg,de mind 3 gyereket máshol szültem.Egy kis gyors magyarázkodás,és már nem is voltak olyan ellenségesek.Rendesek voltak velem abban a 2 napban. Sokat gondolok a picikémre,akár mennyire pici is volt,az én babám volt.Nehezen lépek túl a történteken. :(
2016. ápr. 17. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!