Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véres váladék. Mi lehet az...

Véres váladék. Mi lehet az oka? Részletek lent

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok és a hormonok miatt viszonylag többet sírok mint terhesség előtt és ilyenkor elég gyakori, hogy megindul az orromvére.Tegnap is pont így volt, pár perce pedig véres/alvadt véres (bocsánat a kifejezésért, de nem tudom másként megfogalmazmi) takony jött fel a torkomból.Valószínű, hogy mikor vérzett az orrom lefolyt egy kicsi a garatba és az jött vissza?Egyébként ilyen még nem fordult elő.A vérnyomásomat is rendszeresen ellenőrzöm mindig 120/92 és 134/93 között van.A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2016. ápr. 2. 03:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Vékonyak az erek falai ezért könnyen elpattannak. Nekem minden orrfújásnál vérzik az orrom, én is 22 hetes vagyok.
2016. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, terhesen is vérzett az orrom és még csak 120-as vérnyomást se mértem sose, 100-110 között volt mindig. Szerintem lehet azért lehetett a véres köpet de ha többször is előfordul azért emlitsd meg az orvosnak. De ha valami baj lenne, az sorozatosan jelentkezne, nem csak egyszer szóval nem hiszem, hogy aggódni kellene.
2016. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Múlt héten jeleztem az orvosnak az orrvérzést azt mondta hogy ez gyakori terhesség alatt és párásítást ajánl.
2016. ápr. 2. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a c vitamint is javaslom minden napra, erositi az erek falait.

Nekem ugy kevesebbet verzett.

2016. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzett az orrom 12 hetesen is,Rutascorbint írt az orvos,szedtem egy pár napig.Nekem is jött fel a torkomból véres váladék.De ahogy előttem írták a C-vitamin is jó megoldás lehet!
2016. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!