Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a terhesgondozás a...

Milyen a terhesgondozás a rózsakert medical centerben? Milyen a hely?

Figyelt kérdés

Megéri a Terhes gondozási csomag: 240 000 Ft-ért?

(a dokim átment oda rendelni,(akiért amúgy nagyon hálás vagyok h nagy nehezen megtaláltam) és nemtudom keressek-e másikat vagy kezdjünk spórolni..?)Ha ennyit kifizetünk a terhesgondozásért,még a szülés után is kell fizetni valamit?

(amúgy 16ezer/alkalom..)


2010. ápr. 6. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem oda járok, de van olyan ismerősöm, aki kifizette az ottani csomagot. Szerintem egy vagyon. De minden nagyon gyorsan megy, pl. nem kell várakozni a vérvételnél, mert ott, azonnal leveszik. Az összes vizsgálatot helyben végzik. Ha fogadni szeretnél orvost a szüléshez, az nincs benne az árban. Az ismerősöm orvosa 140ezret kért + a szülésznő 30ezret...Amúgy az orvosod nem rendel máshol is? Az én nőgyógyászom is rendel még 3 helyen, mindenhol más összegért...
2010. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia,köszönöm a válaszod! sajnos az én dokim nem rendel máshol...megkérdezhetem a doki nevét akiről ítál? hátha ugyan az...
2010. ápr. 6. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en orvosom is maganklinikan dolgozik, de en ugy gondoltam inkabb a babara koltom azt a rengeteg penzt. Normalisan megbeszeltem vele, es ha barmi kerdesem van akkor hivom, es segit
2010. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én oda járok, szerintem megéri. Nekem fontos, hogy nem kell várni, mindent egy helyen elintéznek, és gyakran van gondozás. Nekem a 31 héten felmerült egy kis komplikáció, azóta hetente kell járnom, minden alkalommal van közel egy órás UH, flowmetria, ctg, minden. Bár ez nem volt benne a gondozási csomagban, egy alkalommal sem kellett külön fizetnem. Az ultrahang vizsgálatokat kiírják dvd-re, és 4 alkalommal van 4d-s uh. Ja, és tartalmazza a kombinált tesztet is, ami máshol önmagában 40ezer ft. A szokásos vizsgálatoknál kb 5x többet foglalkoznak veled. Szóval valóban nem kevés a 240e ft, de lehet 2 részletben is fizetni, és nekem fontos volt, hogy ne kelljen órák hosszat sorban állnom terhesen, és hogy rendesen foglalkozzon az orvos velem meg a babával is. És itt tisztaság van, rend, és a legkorszerűbb vizsgálatok.

36 hetes km

2010. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocs, azt elfelejtettem, hogy a doki természetesen kér pénzt a szülésért is, de végül is ezt a 240ezret nem ő kapja, hanem a rendelőnek fizeted (és ez ugyabér nem az ő rendelője). Én eddig semmit sem adtam a dokinak.
2010. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!

Megérdezhetem jár-e valaki dr Kelemen Csabához? ő a dokim, és érdekelne mennyit szokott kapni szülés után.

Köszönöm!!!

2010. ápr. 7. 08:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, 1.vagyok. Nem az volt az orvos, akit írtál. Szerintem 100ezer felett fog kérni a szülésért, ott sokat szokás adni.
2010. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kelemen Csabát nem tudom, de a barátja (akivel a Rózsakertben és a Jánosban is együtt dolgoznak) 130ezret kér a szülésért. Szóval nem kevés. Szakmailag egyébként meg vagyok elégedve, de ez a 130-as tarifa nagyon brutális. Én azt javaslom (több ismerősöm tapasztalata alapján), hogy ha a Rózsakertbe akarsz terhesgondozásra járni, akkor válaszd Csermely dokit. Ő a legprofibb, és messze a leg-lelkiismeretesebb. Nem a pénz érdekli.
2010. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!