Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dm-es és Rossmanos babaprogram...

Dm-es és Rossmanos babaprogramokra mikor lehet jelentkezni? Milyen előnyökkel jár?

Figyelt kérdés
A héten töltöm a 18.hetemet,olvastam hogy a Rossmann és DM drogériákban van babaprogram. Kiváncsi vagyok megéri-e regisztrálni
2016. ápr. 13. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A DM-est nem ismerem, de a Rossmannos babaprogramot szeretem. Minden hónapban van egy csomó akciójuk amit a Rossmanó kártyával lehet igénybe venni.Hírlevelet is küldenek erről, nem kell keresgetnem. Nekem hasznos, mert sokszor olyan dolgok akciósak amiket mindenképpen kell vennem / pelus, popsitörlő krém+kendő, tejital/ Általában ott a legolcsóbbak az általam használt márkák. /Libero, Pampers, Milumil, Neogranormon Pl./ Az első kártyahasználat alkalmával + 10% kedvezmény is volt a teljes vásárlás összegéből. Szerintem regisztrálj mindenképpen, veszíteni nem veszítesz semmit max nem vásárolsz.
2016. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőre regisztráltam, de főként a dm-est használjuk, rossman messzebb van, így csak a nagyon megérős akciókkor megyek oda. Figyelem mindkettőt persze mindig. A honlapokon minden részletet megtalálsz.
2016. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bella169 ***** válasza:

A rossmanra már szülés elött lehet regisztrálni. Nekem a babacsomagba (amit az alma patikákban lehet kiváltani, akár a szülés elött is) volt rossmanós kártya, plusz egy 15%os babydream (rossman saját márka) kupon. Ez összevonható az első kártyahasználatkor kapott 10% végösszegivel. (A 10% a regisztrációt követé két munkanap után érhető el) Így a kettőt összevonva h babydream termékekből vásárolsz nagyon megéri.

Én szeretem ezt a márkát. 8 hós a lányom babydreames pelust használunk születése óta. Nagyon jó minőségű, de az ára majdnem a fele a pampersnek, és sokszor akciózzák. A bébikajájuk is nagyon finom és jó, és ugyan úgy bio mint pl a hipp csak jóval olcsóbb és szintén gyakrabban van rá akció.

Szerintem nagyon megéri regisztrálni mert rengeteget lehet vele spórolni.

A dm-t nem tudom. 40kmre van tőlünk a legelső dm így oda nem járok.

2016. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Dm-re is lehet már várandósan jelentkezni.Én sokat használom.Nagyon jó akciók szoktak lenni.
2016. ápr. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri!! Főleg a dm bababónuszra! Mindkettőre lehet regisztràlni terhesség alatt is, nézd meg a weboldalukat mikortól. DM-ben a kuponokal nagyon sokat lehet spórolni, mi 1-1 vàsárlás alkalmával 5-7 ezreket szoktunk!
2016. ápr. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megéri. Mindkettőre regisztráltam. Most a DM-ben voltam MAM cumiért a Rossmanban meg Pampers pelusért, pont jól jöttek ki a kedvezmények. De a DM-ben volt mikor találtam nagy dobozos Papmers pelenkát használtam hozzá egy 25%-os kupont meg a végösszegi 10%-ost egy vicc volt az ára mert eleve is akciós volt.

A DM pontgyűjtéses, vannak 10 pontos kuponok 15-25% a megadott termékekre meg van 75 pontos kupon 25%-ért egy adott termékre. Meg azt hiszem fél évente küldenek kuponfüzetet is. A rossmannál meg negyedévente küldenek 6 db 10%-os kupont babaprogramtól függetlenül legalábbis nálunk csak azt nem lehet összevonni a rossmanó kedvezménnyel, míg a DM-nél igen.

2016. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ezek szerint érdemes regisztrálni :)
2016. ápr. 14. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp hasznos volt mind a ketto. Hasznald ki. Jelentos osszegeket lehet megspórolni!
2016. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!