Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kőbányán hogy működik a...

Kőbányán hogy működik a védőnői szolgálat? Be kell jelentkezni vagy csak egyszerűen megjelenek? Első alkalom.

Figyelt kérdés
Ahogy néztem nagyon sok X. kerületi védőnő van. Közülük egy adott személyhez fogok tartozni a körzetem alapján és hozzá kell mennem, vagy bármelyikükhöz mehetek? Be kell jelentkezni telefonon előre és időpontot kérni?
2015. szept. 25. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Utca alapjan egy konkrethoz tartozol, nem valtoztathato. Elsore neked kell keresned ot.
2015. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen be kell jelentkezni.. Csak úgy nem mehetsz be hozzá.
2015. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első jól írja, utcánként van felosztva, egyébként az ajtóra is ki van függesztve a lista, ki kihez tartozik.


Én csak úgy odamentem, nem kellett bejelentkezni első alkalommal se, vittem a kis papírjaimat, amin le van írva, hogy van egy élő terhességem, aztán ennyi, megkaptam a kiskönyvet. Azóta akárhányszor voltam, egyszer se jelentkeztem be, csak oda kell menni.

2015. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek a labor,EKG,belgyógyászat utan vagy előtt menjek?
2015. szept. 25. 23:17
 5/6 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok bocsánat lemaradt. És köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. szept. 25. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Én előtte mentem, így minden vizsgálatra már a kiskönyvvel mentem. A 12. heti kombinált teszt után mentem vissza a védőnőhöz az eredményekkel.


Én mondjuk magánorvoshoz járok az Örsre, és az Uzsokiban fogok szülni, ott is csináltattam minden vizsgálatot (vérvételt, EKG-t, mindent, inkább fizettem érte, mint sztk).

2015. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!