Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Pálffy Imrétől kért már...

Dr Pálffy Imrétől kért már valaki császármetszést? (Szent Margit Kórház)

Figyelt kérdés
ha igen,mi volt a válasza ? Belement ? Vagy ellenzi? Kinek mi a véleménye róla,szült valaki Naála mostanában? A Margit Kórházban mennyibe kerül egy egy ágyas szoba a szülészeten ?

2016. ápr. 14. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyagas szobara tudok valaszolni: 12000 ft . De azt mondta a nover ( tegnap voltam ctgn ) hogy allandoan tele van :/ ugye erkezesi sorrend szamot
2016. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*szamit
2016. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy aktuális e még,de én nála szültem császárral. 8 hónapja. Igaz nem én kértem utolsó nap derült ki hogy valószínű az lesz. Már túlhordasba voltam szinte már jobban várta hogy szüljek mint én, és egy rossz ctg eredmény miatt másnap meg is indította. Kb. 6 órát várt indítás után ezt így is beszéltünk meg és meg császározott. Szerintem nyugodtan kérdezz rá nem császárellenes egyáltalán, és nagyon is ért hozzá. Én csak jókat tudok róla mondani, a 3 nap alatt többször is bejött hozzám pont hétvége volt és szabadnapos is. Há császárt akarsz akkor ő ebben profi tényleg.
2016. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!