Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a szülésről? Arra gondolok, hogy a dokik hogy viselkednek, törődnek-e az emberrel?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, egy kisvárosba lakok, ahol a kórházban dolgozó nődokikról csomó rémsztori kering, meg hogy nem foglalkoznak az emberekkel, meg hogy nem értenek a szakmához. De akkor mégis hova menjek?
2008. szept. 22. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz,és hová mennél szülni, de az a tapasztalatom, hogy még kórházon belül is eltérőek a vélemények. Inkább orvos, de leginkább szülésznőfüggő. Hozzám az orvos nem is nyúlt az egész szülés alatt, csak ült egy széken csendben. A szülésznő csinált mindent. Ő tágított a kezével, (nem is kellett gátmetszést csinálni) Ő vette ki a babát. A doki a végén csak ellenőrizte, hogy minden rendben van-e. Velem iszonyú rendesek voltak, türelmesek, kedvesek, pedig az ügyeletre mentem, nem ismertem senkit. Úgyhogy ne félj szerintem, a baba ígyis-úgyis kijön. Szurkolok hogy minden rendben menjen. Addig is boldog babavárást!
2008. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán ha megírnád hogy melyik városról van szó akkor lehet hogy a válaszolók között van olyan aki el tudja mondani milyen volt az érintett kórházban. Egyébként egy kisebb kórház, kisebb közösség mindig jobb, odafigyelőbb, családiasabb mint egy nagy kórház.
2008. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én annyit mondok sose ítélj meg embert mások véleménye alapján!!!Egy csomó gondtól megszabadíthatod így magad.Menj el a kórházba érdeklődj az orvosoktól ismerd meg őket!Még "csak"17 hetes vagy.Van időd még találni egy megfelelő orvost!
2008. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!