Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS Hányás után mennyivel...

SOS Hányás után mennyivel lehet/érdemes enni/inni?

Figyelt kérdés

Majdnem folyamatosan hányingerem van, de hányni most hánytam először.

Az a baj, hogy diétázom, és ennem kellene még hivatalosan, de a reggeli felénél kellett félbeszakítani, mert visszaköszönt...

Most a gyomromat is marja kicsit, arra esetleg van valami praktika?

Úgy érzem, innék pár kortyot is, de nem merek.



2016. ápr. 15. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt Neked kell kitapasztalni. Általában, ha úgy érzed, valamit jól esne megenni/meginni, akkor az úgy is lesz. A harmadik terhességemnél én például direkt evés előtt hánytam, utána teljesen jól voltam, csak így tudtam enni.
2016. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inni fokozatosan először nagyon kevés mennyiségben, csak pár kortyot először.

Az evést nem tudom én este hánytam mindig max 1-2 órával alvás előtt, max pár darab háztartási kekszet ettem pont lefekvés előtt vagy azt se.

2016. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

A teát kívánom. Csak most el kell indulni az óvodába meg a munkahelyemre, és kicsit félek, nehogy megismétlődjön.

Szerintem csak azért hánytam, mert nagyon meg vagyok fázva, és fel kellett köhögnöm a váladékot, és ez beindította a reflexet, mert épp evés közben voltam...


És az a baj, hogy nem vittem be a megfelelő mennyiségű szénhidrátot sem, emiatt is félek, hogy rosszul leszek...

De most még mérek egy vércukrot, ha nem túl alacsony elindulunk.

2016. ápr. 15. 08:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden ebedet kihanytam a 12.hetig. rogton utana mindig ettem, mert mardosott az ehseg (gyomorsav), es az mar nem jott ki:)
2016. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Nekem most kezd csitulni, már csak esténként akarok kiadni magamból mindent. Bitang nehéz, jól tudom. Nekem segített, hogy volt nálam Korpovit és ha jött egy roham, akkor haraptam pár falatot belőle és az kicsit szüntette.
2016. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Végül nem lett újabb "baj".

A kekszekkel az a bökkenő, hogy én a diéta miatt nem rágcsálhatok mindenfélét össze, még akkor sem, ha kívánom...

Szerencsére eddig ez az egy taccs volt (7. héten vagyok)

2016. ápr. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!