Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedte-e már valaki a Diclecti...

Kaposvári timi kérdése:

Szedte-e már valaki a Diclectin tablettát, ha igen hol lehet beszerezni? 11 hetes vagyok és kijön belőlem minden, most is kórházban vagyok, már 7 kg-t fogytam, se enni, se inni nem tudok, s a nyáltermelésem fokozott.

Figyelt kérdés
Nem tudok se inni, se enni, a nyálamat ki kell köpnöm, mert ha lenyelem újra forog a gyomrom.Az infúzió és a B6 sem sokat jelent, mellette is hányok, már epét.Van-e valakinek valami segítő javaslata?

#vészes hányás #Diclectin #fokozott nyáltermelődés #akkupunktúra hányásra #étvágytalanság terhesség alatt
2016. ápr. 16. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt velem, megállapították az orvosok a hyperemesis gravidarum-ot. szedj daedalon-t, 3x1-et lehet, savra rennie.
2016. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!