Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 31 en szultem,8...

December 31 en szultem,8 hetig vereztem aztan 1 hetig nem utanna megjott tartott egy par napig azota semmi, marciusba egyaltalan nem volt meg, lehet a hormonom szorakozik? Vagy ujra terhes maradtam? Megszakitassal volunk egyutt a ferjemmel

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
én nov 28-án szültem,3 hétig volt meg a vérzésem utána,és azóta sem jött meg.lehet,hogy csak a hormonjaid szórakoznak.bár lehet,hogy csinálnék egy tesztet biztonság kedvéért.
2010. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hatha nem fog megjonni csinalok egy tesztet
2010. ápr. 6. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Én jan 1-én szültem.Csak egyszer volt meg nekem is.Dokim azt mondta,hogy egy pár hónap kell amíg vissza áll a hormonháztartás.
2010. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
en csaszarral szultem te ?
2010. ápr. 7. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Simán,de nagyon gyorsan.

Nem tudom lehet-e köze hozzá.

2010. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma mintha megjott volna veres volt a bugyim de azota se jott tobb, nem tudom mi ez!
2010. ápr. 8. 03:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csináld meg a tesztet.A beágyazódáskor is lehet pici vér vagy barnázás.Megírod majd az eredményt?

Tegnapi 22.47 vagyok

2010. ápr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megjott :))))

megkonnyebules:)

nem akarnenk mar tobb gyereket van 2 lany meg fiu es pont eleg!:)

2010. ápr. 9. 00:08
 9/9 A kérdező kommentje:
roszul irtam 2 gyerekem van 1 lany meg 1 fiu most olvasom mit irtam 2 lany :O
2010. ápr. 9. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!