Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek megszakitással...

Terhes lehetek megszakitással védekeztem a párommal, de viszont megjött a mensem erőteljesen. A tesztet mikor csináljam meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, miért akarsz tesztet csinálni? Nem vagy terhes.
2010. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, és főleg , erős is volt, szerintem sem vagy terhes.Felesleges tesztet csinálni.
2010. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes! A terhesség alatti menstruáció valóban gyakori eset, de az teljesen más. Általában kevesebb, más színű és állagú. Ha neked rendesen megjött és ráadásul erőteljesen vérzel, akkor nagyon sajnálom de szinte 100% hogy nem vagy terhes.

Majd legközelebb hátha összejön!

Üdv.

2010. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez off lesz, de a védőnő kérdezte tőlem , hogy védekeztünk-e valamilyen módon..mondtam, hogy megszakítással. Erre kinevetett, hogy az nem védekezés..erre mostmár én is rájöttem. Szóval, ha nem akarsz babát, akkor ne "védekezz így".
2010. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség elején ugyanolyan erős vérzésem volt, mint amikor nem voltam terhes. Sem állagában, sem jellegében nem volt más. Ha arra gyanakszol, hogy várandós vagy, tesztelj. Nálam csak az ötödik hónapban derült ki, hogy a fiam a pocakomban lakik. Most a kislányommal már jobb volt a helyzet, mert a harmadik hónapban rákszűrésen voltam, és a doki észrevette, hogy itt bizony baba van.
2010. ápr. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
már bocsi,de nekem megvolt amikor terhes voltam még 2 hónapig. És a tesztem is negatív lett.. most 35hetes terhes vagyok..akkor hogy is van ez....
2010. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hogy értve volt erőteljes??? mert nem mindegy.!
2010. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
háát úgy h nem csak foltokban ...és nem csak folydogált hanem ugyanúgy mint szokott és 5 napig tartott de a tesztet mikor csináljam meg? mert úgy hallottam h a mens előtt kellet volna:\ léccci válaszokat rá ..köszönöm
2010. ápr. 16. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogyan volt meg a mensid. ismerősömnek olyan volt h ömlött belőle a vér mensi idején=elvetélt
2010. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
most gyorsan spuri a gyógyszertárba egy tesztér!
2010. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!