Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy valaki kétszer legyen terhes egypetéjű ikrekkel?

Figyelt kérdés
Egypetéjű ikrekkel vagyok/voltam várandós, de úgy tűnik mindkettőjüket elveszítettük. Mekkora az esélye annak, hogy ha újra teherbeesnék, akkor egypetéjű ikreim legyenek?

2016. ápr. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de személyesen ismerek olyat akinek egypetéjű ikrei születettek,majd szerettek volna még egy gyereket és megint egypetéjű ikrei lettek.A 2-2 baba között mindössze 1,5 év van,hát mit mondjak: le a kalappal előtte :)
2016. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egypetéjűek után egyedül érkezett a kicsi.


Amúgy ismerek én is olyat, akinek egypetéjűek után megint egypetéjű pár jött, aztán még 1 szóló baba.


Sajnálom a babáidat, sok erőt és jó egészséget kívánok!

2016. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Férjem nagymamája először szült egy lányt, aztán egypetéjű fiú ikreket aztán két petéjű fiú-lány ikreket. Drukkolok Nektek!
2016. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálunk is 1,5 év lett volna a kislányom és a kistesók között (bár a lányom még egyelőre egyke).

A családjainkban sehol sem fordultak elő ikrek, így teljesen váratlanul ért minket a dolog. Nagyon örültünk is neki, csak most ez olyan érzés, mintha megnyertük volna az ötöst, de elhagytuk volna a szelvényt :/

2016. ápr. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!