Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki odafigyelt magára terhesen...

Aki odafigyelt magára terhesen-mit ittatok?

Figyelt kérdés
Alig bírom meginni a vizet,de nem akarok cukros dolgokat inni.Ti mit ittatok akik ugyanígy kerülni szerettétek volna a cukrot?
2016. ápr. 19. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én csak csapvizet iszok, teáztam eddig, de most hogy terhes lettem egyáltalán nem kívánom, így csak víz, van hogy napi 3 liter és tej, kakaó. 19 hkm
2016. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csapvízből nem tudok sokat meginni. De szénsavmentes ásványvízből igen. Amikor meg elegem volt belőle, belefacsartam egy citromot és úgy ittam, legalább volt egy kis íze. Ha minden kötél szakadt akkor meg vettem gyümölcslevet, jó cukros de kb havi 2-3 alkalom volt max, az nem mennyiség. Csak terhesség előtt nagyon sokat ittam és hiányzott az íze.
2016. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én csak vizet iszom, ugyhogy vizet ittam.

borzaszto lehet azoknak, akik alig birjak meginni a vizet és a szervezetuk még folyadékbol is a cukrosat kivánja.

2016. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
akkor tudsz a legtobbet inni ha valtva iszol mindig mast. pl egy pohar gyumolcsle. aztan egy kis viz. kesobb egy kis tea stb. en szeretem a 100%os gyumolcslevet higitani vizzel. megyek is es iszok egyetert nekem is ez a bajom higy keveset tudok csak 😃
2016. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vizet, gránátalma levet (100%), gyümölcsteát, sok tejet. Mellette sok levest is főztem, ettem.
2016. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!