Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szorongás? Volt...

Narancs223 kérdése:

Terhesen szorongás? Volt valaki így?

Figyelt kérdés

23hetes vagyok, nagyon hirtelen jött a baba .. De állandóan szotlrongok hogy mi van ha baja lesz vagy nem tudok róla hogy rendellenessége van egyszerűen mindig valami hülyeségen jár az agyam mivel állandóan ezt tanuljuk és gyakorlati is látok beteg gyerekeket ami lelkileg megvisel.. Erre kapom ezt hogy ne gondoljak rosszra mert bevonzom hát ez nagyon megnyugtató :( volt valaki így? Hogy küzdhetném le , boldognak kéne lennem :(

Mielőtt jönnek a támadások hogy tini p vagyok , fiatal anyuka leszek 23éves és sokat tanultam nem vagyok tanulatlan aki úgy vállalt gyereket hogy semmi életcél és kilátás :)



2016. ápr. 17. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvass a pozitív gondolkodásrol mert a gondolat teremtő hatásu.

Nem kell kitalálni semmit hogy legyen min aggodni.hanem csupa szep dolgokazlt elkepzelni

2016. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 28 éves vagyok, terveztük a babát, mégsem vagyok felhőtlenül boldog, nagyon aggódom, félek.. szerintem ez teljesen normális. Kicsit ki kellene kapcsolódnod, és megpróbálni lazítani. Buta sorozatokat nézni, vagy ami kikapcsol.
2016. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok, nekünk is tervezett baba...nagyon sokat nevetek de sokat aggódom és sírok is.Úgy ahogy Te is leírod azon rágódok,hogy nem lesz-e beteg, megtudunk-e neki adni majd mindent...a köldökzsinór nem tekeredik-e rá a nyakára és még sorolhatnám.Ilyenkor mindig leülök és megbeszélem a párommal az aggodalmamat és valahogy mindig sikerül megnyugtatnia, nagyon sok erőt ad nekem.Nem tudok tuti receptet arra, hogy hogyan lehetne nem ezekre gondolni, ez a szülők sorsa....az aggódás :) 25 hkm
2016. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra,hogy az első 12 het sokkal rosszabb volt,akkor tobb volt az eselye,h tortenik valami rossz! 23 hetesen mar legalabb 2 ultrahangon tul vagy, ott nem nyugtattak meg? Mert ha az uhn minden oke, nincs nyitva a mehszajad, nem verzel,nem gorcsolsz,akkor felesleges aggodni. Én egy ideggorcs voltam kb 20 hetes koromig, de aztan megnyugodtam,mert minden doki szerint jol fejlodik a pici,mindennap erzem mozogni is.

Persze baj mindig tortenhet,de ez van.

Nyugi.

22hetes

2016. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos fokig normális.. tk amíg nem válik mániává. Én is sokat izgultam. Hogy mivel lehetne leküzdeni? Esetleg ha mondjuk elmennétek 4D-s ultrahangra, amúgy is, ez a kor az ideális körüli hozzá, ott mindent megnézhetnél. Ez a bevonzás dolog.. hajaj.. tudnék mesélni neked elég olyan dolgot, ami igazolja, hogy gyakran nem igaz. Viszont az idegeskedés árt. Korodhoz: Én az elsőt 19 évesen szültem - nem bántam meg. A másodikat viszont csak 10 évre rá, mert karriert kellett építeni. Most a legkisebbet már 35 évesen vállaltuk:)
2016. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat voltam 4D 5Dn is minden oké volt csak szimpla aggodalom vitamint szedek mióta tudom hogy kisbabám lesz csak ezek a belső problémák amiket nem lehet szűrni azon aggódtam de próbálok pozitív lenni :)
2016. ápr. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!