Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két kérdés! Hány hetes kortól...

Két kérdés! Hány hetes kortól kezdhet viezesedni a lab? Es normalis, ha mar jóval a koldokom felett no a pocak?

Figyelt kérdés

Es hol?boka?vagy afölött kicsit?

Elso babam es egyszeruen nem tudom eldönteni ,olyan dagadtnak latom. Parom azt mondja nem ,de nekem fura .

Dolgozom is heti 5napot 8oraban (vendéglátás). Amugy Nem vészes ,csak észrevettem es idegesít 😏


Szerintetek?


A masik kerdesem ,hogy normalis az ha mar szinte teljesen fentről no a pocakom?par hete meg a koldokom alatt nőtt csak ,most meg bazi nagy vagyok, 21hetesen. :D


2016. ápr. 19. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira alkati. Van aki már korán vizesedik és van aki egyáltalán nem. 24 hetes voltam júniusban, bejött az első meleg, megdagadt a bokám és csak szülés után ment le. Viszont nem dagadt tovább. A bokám volt.


Legutóbb feltett egy 21 vagy 22 hetes kismama egy képet a pocakjából, úgy 32 hetesnek tippeltem de nem csak én, 30 körülinek látták egy páran még. Szóval van ilyen is, akinek már ilyenkor szép terhespocija van. :) - nekem mondjuk nem látszott még semmi szinte ilyenkor.

2016. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem jó ha korán vizesedsz, szólj majd a védőnődnek és megnézi a pisidet. ha az oké lesz akkor nincs gond :)


21 hetesen nem nő fentről a pocakod, ilyenkor ér köldök fölé a méhed és ami felette volt, azt bizony felnyomja, azért dudorodik ki mell alatt is már :)

2016. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Mindjart teszek fel ide egy kepet a pocakomrol :)

2016. ápr. 19. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevállt természetes vízhajtónak a nyers petrezselyem. Szendvicsre,salátába...
2016. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Telon nem engedi. Azt irja hiba,es h nagy a kep :(

Meg dolgozom,igy akkor majd kesobb /:)

2016. ápr. 19. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hugomnak is vizesedett a lába nagyon durván a végén, neki nem szabadott se túl édeset, se túl sósat ennie.
2016. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sokkal keményebb fent köldök felett a hasam, alul meg plötty. ma mondta a doki, h feljebb mászott, azért :) én 18 vagyok :) mármint hetes :)
2016. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!