Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak ti hanyadik hettol...

Kismamak ti hanyadik hettol pocakosodtatok?

Figyelt kérdés

Elso vagy masodik?

Fiu vagy lany??

Ha van esetleg kepet tudtok felrakni,ha nem az se baj.


En meg csak 10hkm vagyok,igy meg semmi csak kivancsi vagyok,azt mondjak az elsovel sokara lesz nagy a pocakod,igaz??



2016. ápr. 13. 17:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Testalkattol, izomzattol nagyban fugg a dolog, hiszen van, akin mar az is latszik, ha puffad, masnak meg meg felidosen sincs hasa szinte.


En vekony vagyok, de sportos, erosebb izomzattal.

Az elso gyerekkel 28. het korul volt olyan hasam, ami mar egyertelmuen kismamas volt mindenki szamara, a masodik babaval a 23. het korul kezdett latszani.

De en lattam magamon mar hamarabb is, illetve ereztem, 15-16. hettol mar a szukebb farmerokat nem tudtam hordani az elso babaval sem, mert nem birtam begombolni. De mas ezt meg nem vette eszre, sokaig akkora volt a hasam, mintha oda hiztam volna 1-2 kilot.

Fiu mindketto es normal sullyal szulettek mindketten (3-4 kg kozott).

2016. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
A 16. héten emelkedik ki a medencéből a méh fundusa, előtte senkinél nem látszik. Utána alkati kérdés. A magzat neme semmilyen összefüggésben nincs a has méretével.
2016. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

pocakosodtatok? ezt még nem hallottam, de rettenetesen hangzik :D


elsővel a 7. hónap után látszott ruhában, nekem 20. héttől volt látható, de tényleg a pólóm már eltakarta :)

most 2. babát várom, 14. héttől látszódott, 20. héten már az utcán, ismerősök pocak simizéssel kérdezték, hogy mikorra várom (brr de utálom). most 23 hetes vagyok, már jóval nagyobb a pocim a cicimnél, majdnem akkora most mint az elsővel volt a végén

2016. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22 hetes korom körül ruha nélkül vagy feszesebb felsőben láttam magamon, de nyilvánvaló terhespocakom csak 27 hetesen lett.
2016. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek,igen azt tudom hogy nem a nemetol fugg,hogy mekkora es milyen.

Akkor csak 16.hettol fog novekedni?

Ertem,mindenkinek gratulalok.

Bocsanat kedves utolso de most igy irtam,nem valami magyaros de ez van....

2016. ápr. 13. 18:11
 6/28 anonim ***** válasza:

Ja első baba és kisfiú.

4-es

2016. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
20.het korul azert eszre lehet venni hogy terhes hasad van vagy akkor meg nem?
2016. ápr. 13. 18:12
 8/28 anonim ***** válasza:
Első babam. Es 15hettol mar szepen látszott! :)
2016. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 20hetes vagyok,es 28hetesnek tippelnek,szoval igen,mar nagyon latszik! 😃👶🏻
2016. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

a lányommal 13 hetesen gratulált olyan aki nem tudta hogy próbálkozunk


most a második gyermekem várom, a férjem szerint még előbb kezdett el látszani, de igazából 1 gyerek után eleve volt már kis hasam, szerintem csak arról van szó.

2016. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!