Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok, a...

6 hetes kismama vagyok, a melleim legalább 2szeresére nőtt. Ekkora marad a terhesség/szoptatás után is?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

En is imatkozok, hogy ilyen maradjon vagy meg nagyobb legyen de en sajnos attol felek hogy szoptatas utan lemegy es akkor logni fog :/ :D

10hkm

2016. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok egy nagymellű tipus, Én is örülnék ha ekkora vagy még nagyobb maradna :D
2016. ápr. 19. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajna kisebb ès plöttyedtebb lett mint előtte volt :(
2016. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanakkora lett, mint terhesség előtt volt.
2016. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kismellű vagyok én is, szoptatás alatt óriási melleim voltak, aztán szépen minden visszaállt, csak kicsit plöttyedtebb kivitelben. Persze így sem panaszkodom, nem lóg a mellem, ezért jó, hogy kicsi :D
2016. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mérete vissza fog állni, és kb. 99%, hogy petyhüdtebb lesz, mint volt. Nagyon ritka, hogy ne ez történjen, genetikán múlik sajnos.
2016. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is visszament az eredetinél kisebb méretre a szoptatások után (100 cm mellbőségből lett végül 88) :-((
2016. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!