Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baba neme? Valóban...

Mi lehet a baba neme? Valóban kislány lehet?

Figyelt kérdés

A 14. heti UH-n nem mutatta meg magàt a picùrka, vègig takaràsban volt ès a doktor nem tudta megmondani, hogy mi lehet majd 5 perc keresgèlès utàn, annyit mondott, hogy mivel kukit nem làttam ezèrt làny........de èn ezt baromsàgnak tartom mivel làny nemiszervet sem làtott.. Inkàbb ne mondott volna semmit. Most kellene vàrjak 5 hetet, de lehet elmegyek magànba UH-ra ha kapok hamarabbi idopontot.

Szerintem ugyanannyi esèly van mèg fiùra is, mint lànyra?!


Egyèbkènt, annyi "ùj" tûnetem van, hogy megint hànyinger kerülget reggelente, hànyni nem hànytam mostanàban de olyan, mintha megint visszatèrne ez a hànyingeres idószak..ennek lehet köze ahhoz, hogy "kislàny"? :D

Egyèbkènt, amióta megtudtam, hogy terhes vagyok valami azt sùgja, hogy kisfiù a pàromnak a mai napig àllitom, hogy benèzte a doki tuti fiù! De csak nevet, hogy hagyjam màr abba, mert tuti làny :D


2016. ápr. 20. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, ha belegondolsz, hogy a doki sem tudta megmondani, itt sem fogja senki tudni :) Nekem az elsővel a 12. héten biztosra mondták, hogy fiú és utána is mindig terpeszben volt. A második takargatta magát a 21. hétig, pedig egy plusz ultrahangra is elmentem. Teljesen más tüneteim voltak, mást kívántam, a családban volt, aki megálmodta, hogy lány, erre mégis fiú lett. Szóval a türelem :)
2016. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. héten fiút tippeltek, a 16. héten meg lányt tippeltek, de csak tipp volt, mert egyik sem látta fixen, és most pénteken megyünk a 20. hetire és már nagyon kíváncsi vagyok, remélem mostmár meg mutatja magát. Nehezen telet el az idő, mert szeretnénk tudni, de kibírtam, de ha most nem derül ki tuti elmegyek 4D-re. Nekem is úgy mondtak lányt, hogy azt hajtogatta a doki, hogy "üres". Ha gondolod majd megírom melyiknek lett igaza pénteken, ha kiderül :)
2016. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. A hányinger sőt meg a hanyas is vissza jöhet :)

En 8-12ig hánytam,aztan volt ket het nyugodt csak hányingeres idoszakom. Majd szeoen a 19.hetig minden áldott nap hánytam ,hol otthon,hol a munkahelyen. Nem volt kellemes. Szoval simán vissza jöhet a rosszullét.

Amugy Angliában elek :)

12.hetin tudom,hogy meg nem 100,sőt par százalék az esélye ,h megmondják..inkabb tippelnek. Engem a no ugy leugatott,hogy olyankor meg senki nem lat semmit. Nem akartam neki mondani,hogy otthon magyarban nem ezt mondta a magandokim,de sebaj. Éreztem ,hogy fiu. :)

16hetesen elmentem maganba,es azonnal megmondtam ,hogy fiu,hatalmas kukival 😃😃,meg a no is nevetett,hogy Jeeezuuuuus hat o nagyon kisfiú :)

Szoval ha megteheted,menj el maganba, mondjuk 2het múlva,vagy 3,es megkapod a választ! :)

Mit szeretnel inkabb?

En fiút szerettem volna...megis folyton lány neveken gondolkodtam. :) nem tudom miért. Parom meg a saját nevet akarja a babonak minden aron😃,de az nem lesz mert régies,es apát is meg az o apját is ugy hivjak :P

Szep napot!

21hkm 👶🏻

2016. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek abban hogy a tünetek bàrmire is utalhatnak.

Abban viszont igazad van hogy a dokinak kàr volt mondani míg nem biztos benne.

Viszont úgy érzem hogy nahyon beleélted magad a fiúba.

Nem szabad:)

Remélhetőleg többet tudsz majd uh utàn.

Van egy ismerősöm végigfiút mondtak neki.

Megszületett s làny lett.

Hm...

:)

2016. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél összesen 2szer volt hányingerem pár percig. Egyéb tünet nem volt. Tejet kívántam sokat, de egyébként mindent ugyanúgy ettem, mint előtte. Kerek hasam volt. Fiú lett.

Most várom a második babámat, egyetlen egyszer sem volt egy apró rosszullétem sem, eddig még nem is kívánok semmi extrát (23. hétben vagyok). Megint kerek a hasam. Most kislányt várok.

2016. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem már a 12. heti UH-n azt mondták, hogy kisfiú. Oda adóan mutogatta a kukiját. :D Ennek ellenére lányos hasam van,mindenki kislányra tippel,pedig nem. :)

Jah és nekem az elejétől kezdve nem volt semmiféle tünetem, azon kívül, hogy nem jött meg. :)

34hkm

2016. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első fiamnàl màr 12 hetesen làttuk uh-n a kukit, most megint fiút vàrok, de biztosra csak a 20. Héten tudtàk megmondani, addig mindig úgy helyezkedett, hogy semmi nem làtszott. Szóval mèg bàrmi lehet nálad. Szerintem vàrd ki, amig picit nagyobb lesz,amikor màr biztosra mondható a neme. ☺ de lehet a következő uh-n làtszani fog.
2016. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen kedves 2.kommentelo ird meg lègyszi, hogy mit mondtak! :D

A mai napra van egy idopontom, egy klinika szerusègre (nem tudom mi a szakneve), akik csak azzal foglalkoznak, hogy megnèznek kulonbozo gèpeken, hogy kisfiu vagy kislàny.

Nem hallottam mèg ilyenrol de ràtalàltam a neten aztàn kivàncsi vagyok ott mit mondanak! :D

Majd megirom, hogy mi volt! Koszi az eddigieket:) Azèrt èn mèg bizok a fiuban! :D

2016. ápr. 20. 14:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Kislanyt mondtak biztosra!
2016. ápr. 20. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!