Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról, hogy két...

Mit gondoltok arról, hogy két hete vagyok együtt párommal és mikor ovuláltam akkor elment bennem. Viszont ő azt mondja korai még lenne? De ha valóban összejönne a baba, én elvetetni nem szeretném.

Figyelt kérdés
Szerinte nem ismerjük még egymást annyira, hogy egy babát bevállaljunk.
2015. okt. 12. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
nagyon vicces. lecke nem volt ma?
2015. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell elvetetned. Nevelheted egyedülálló anyaként is...
2015. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Azt,hogy nincs túl sok eszetek...
2015. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én azt gondolom, hogy, egyszerű vagy, mint egy raklap. Az emberiség érdekében mindig védekezz. Köszi
2015. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem ismeritek még egymást annyira, hogy dugjatok.
2015. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem akarod elvetetni, akkor neveld fel egyedül.

2 hét után nem hogy egy babát nem kéne bevállalni, de még a szexet sem.

2015. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
2hete vagytok együtt és már védekezés nélkül keféltek???
2015. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Mi még egy hete sem voltunk együtt, de fél éve ismertük egymàst és a legelső alkalom elég volt hogy teherbe essek... Ez 3 ève volt, most vàrjuk a 2. (tervezett) babàt. Bennünk fel sem merült az abortusz, pedig senki nem jósolt nekünk sok időt... Màsok mindig azt hiszik hogy mindent jobban tudnak... Ha mégis igazuk lett volna és még az elején szakítottunk volna is megtartottam volna, mert nem szàmít ki az apja, ÉN vagyok az ANYJA! Ha minden gyereket megölnènek akiknek nincsenek együtt a szüleik elég szarul àllna a népesség
2015. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 8-as! Ne reklámozd, amit csináltál, mert nem példaértékű.

A felelősségteljes gyerekvállalás az értelmes emberek módszere, a dugni, szülni bele a nagyvilágba meg a maradéké.

Szep napot!

2015. okt. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 9-es!

Most azt hiszed milyen szépen leoltottál anélkül, hogy a leírtakon kívül bármit is tudnál rólam!

Valóban nem volt a legokosabb dolog annyi idő után lefeküdni valakivel, de az viszont hogy az elmúlt 28 évemben ő a 2. férfi akivel együtt voltam (nem azért mert olyan ronda vagyok hogy senki nem akar megdugni, hanem mert egy 7 éves kapcsolatom volt előtte), az már példaértékű!

Azért mert valaki az első alkalom után "felelőtlen módon" gyógyszer mellett teherbe esik még nem jelenti azt, hogy fűvel-fával kefél! Sokszor hiába védekezik az ember, mégis előfordul az ilyen és az volt az igazi felelősségteljesség hogy megtartottuk a babát, nem mellékesen jobban nem is alakulhatott volna az életünk!

A kérdező a véleményünre volt kíváncsi, én pedig leírtam a saját történetemet! Ennyi történt.

Szép napot neked is!

2015. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!